E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Aktorja

Etiketim: aktorja

Hajdutët vjedhin sende me vlerë 150 mijë dollarë në shtëpinë e...

Aktorja Bella Thorne ka patur dy përpjekje për vjedhje në vilën e saj 2 milionë dollarëshe në Kaliforni gjatë dy muajve të fundit. Sipas TMZ,hajdutët...

Aktorja e njohur humb betejën me kancerin në mushkëri

Aktorja Jacqueline Pearce ka humbur jetën në moshën 74 vjeçare për shkak të kancerit në mushkëri. Ajo ishte e njohur për disa seri fantashkencë në...

Ju kujtohet Ponja e Portokallisë? Ç’ka ndodhur me jetën e saj

Ju kujtohet Ponja e “Portokallisë”? Me siguri, vështirë se mund t’i harrojë kush karakteret që aktorja ka sjellë në skenën e spektaklit të humorit...

Pas fotografive të nxehta me të dashurin, aktorja turke “shpërthen” në...

Aktores së famshme turke, Tuba Buyukustuan ka reaguar ndaj të gjitha faqeve rozë dhe rrjeteve sociale që publikuan fotografitë e saj intime duke shijuar...

Apokalipsi grek, aktorja e mirënjohur gjendet e vdekur

Aktorja e njohur Hrysa Spilioti, e cila rezultonte e zhdukur që prej të hënës së kaluar, ndodhet mes viktimave të zjarrit në Mati. Identifikimi i...

Fyeu publikisht Erdoganin, aktorja dhe këngëtarja e njohur turke dënohet me...

Një gjykatë rajonale e Stambollit vendosi 11 muaj e 20 ditë burg për këngëtaren turke dhe aktoren Zuhal Olcay për “fyerjen e Presidentit Rexhep...

Ema Andrea: Arsyet pse jam për Teatër të ri, njerëzit tremben...

E ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, aktorja Ema Andrea tha se ajo është për ndërtimin e një Teatri të Ri dhe se dëgjesat...

Aktorja i befason të gjithë, në pritje të ëmbël, në moshën...

Aktorja e famshme e viteve 80- 90, Brigitte Nielsen së shpejti pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të pestë. 55- vjeçarja e ka...

Aktorja e njohur turke drejt divorcit?

Tuba Unsal, aktorja e njohur e serialit "Premtimi" është bërë imazh zyrtar i një kompanie koreane. Gjatë ceremonisë së mbajtur për prezantimin e produkteve...

Tre herë me të njëjtin fustan, aktorja rrëfen arsyen dhe salla...

Eventet e përmasave ndërkombëtare kanë një tabu që të gjithë e zbatojnë: Nuk mund të vishesh dy herë njësoj. Mirëpo njëra nga aktoret ka vendosë...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...