E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Aksion pastrimi

Etiketim: aksion pastrimi

Të shtunën aksion pastrimi, Veliaj: Ta bëjmë Tiranën xixë për vitin...

Bashkia e Tiranës, në kuadër edhe  të Ditë Botërore të Pastrimit, do të organizojë ditën e shtunë, më 15 shtator, një aksion të gjerë...

Pastrimi i Shqipërisë, Klosi: Kemi listën e ndotësve

Ministri i ri i Mjedisit, Blendi Klosi, në kuadër të aksionit të pastrimit, thotë se Shqipëria mund të pastrohet edhe në 300 ditë. “Kemi...

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...