Ballina Etiketimet Aksion pastrimi

Etiketim: aksion pastrimi

Të shtunën aksion pastrimi, Veliaj: Ta bëjmë Tiranën xixë për vitin...

Bashkia e Tiranës, në kuadër edhe  të Ditë Botërore të Pastrimit, do të organizojë ditën e shtunë, më 15 shtator, një aksion të gjerë...

Pastrimi i Shqipërisë, Klosi: Kemi listën e ndotësve

Ministri i ri i Mjedisit, Blendi Klosi, në kuadër të aksionit të pastrimit, thotë se Shqipëria mund të pastrohet edhe në 300 ditë. “Kemi...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...