E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Aksident në Llogara, autobusi me 50 turistë çekë del nga rruga

Një autobus me turistë çekë është aksidentuar në zonën e Llogarasë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ku autobusi me 50 turistë u...

Aksident në Sarandë, makina përplas motorin, një person …

Një person ka mbetur i plagosur pas një aksidenti rrugor në hyrje të Sarandës. Ng ate dhënat paraprake mësohet se automjeti tip “Mercedes-Benz” me targe...

I riu në Berat përplas me motor të moshuarin, 70-vjeçari rëndë...

Një 70 vjeçar mbeti i plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Berat-Poshnjë. Burime nga policia lokale thane se i moshuari po kalonte...

Aksident në Elbasan, makina përplas këmbësoren

Një makinë ka përplasur një këmbësore në Elbasan. Drejtuesi i Benz-it me inciale Xh.B., 53 vjeç, aksidentoi këmbësoren me iniciale Z.Ç., në lagjen "Skëndërbej". " 62-vjeçarja, banuese...

Protestë për vdekjen e 5-vjeçares: “Mos u lëndoftë njeri si ne”

Në ditën e parë të kopshtit, të vegjëlit u shoqëruan nga gjyshërit por që gjyshi dhe gjyshja e 5-vjeçares që ndërroi jetë si pasojë e...

FOTO/ Shoferja shkakton aksident tek ura e Kardhiqit, lëndohet rëndë pasagjerja

Makina e drejtuar nga një shofere ka dalë nga rruga tek Ura e Kardhiqit në aksin Tepelenë-Gjirokastër dhe për rrjedhojë është plagosur rëndë pasagjerja....

Aksident i rëndë në Gjirokastër, ka të plagosur

Një aksident ka ndodhur në rrugën nacionale Gjirokastër-Tepelenë në vendin e quajtur Ura e Kardhiqit. Një automjet Tip Benz ka përfunduar në kanalin e...

Aksident në Vlorë, “Audi” me targa italiane përplas motorin, në gjendje...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në kryqëzimin e Transballkanikes, pranë rotondos së Omonies ku një makinë ka përplasur me një motor. Nga përplasja...

Aksident në rrugën transballkanike, mjeti përplas të moshuarin

Një aksident ka ndodhur ditën  e sotme në rrugën Transballkanike në Vlorë, ku një automjeti ka përplasur një person,  i cili ishte duke lëvizur...

Përplasen dy automjete, dy fëmijë të plagosur dhe një i rritur

Një aksident me pasojë tre të plagosur, midis të cilëve dy fëmijë, ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë – Peqin Sipas burimeve të komisariatit të...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...