E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Aksident i rende

Etiketim: aksident i rende

Aksident i rëndë tek mbikalimi i Vorës, makina fluturon motorin, në...

Një aksident i rëndë është regjistruar dje në mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë-Durrës, ku një djalë dhe një vajzë kanë mbetur të plagosur....

Aksident i rëndë në Itali: Tre persona të karbonizuar në autostradë,...

Një djalë shqiptar 22 vjeç është arrestuar nga Policia Italianë për një aksident të rëndë mbrëmjen e djeshme në rrugën shtetërore 16 në dalje...

Aksident i rëndë në Prishtinë, humbin jetën tre burra dhe një...

Tre burra dhe një grua kanë vdekur në një aksident pas mesnate në kryeqytetin kosovar. Një automjet me targa gjermane ra nga ura në hyrje...

Itali/ Makina përplas çiftin shqiptar, humb jetën gruaja, burri në gjendje...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku një makinë ka përplasur një çift shqiptar të cilët  ishin duke udhëtuar me motorr. Mësohet se...

FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Fier-Lushnje, makina përfundon në kanal,...

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Lushnjes. Aksidenti ndodhi rreth orës 05:40 në aksin Lushnje-Fier. Policia bën me...

Aksident i rëndë në Tiranë-Vorë, ‘një i vdekur’

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Tiranë-Vorë. Aksidenti ka ndodhur në rrugën dytësore në Vorë, ku makina tip  “Ford” me...

Aksident i rëndë në qendër të Tiranës, taksia përplas biçikletën

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në orët e mbrëmjes në  Bulevardin Dëshmorët e Kombit në Tiranë, pranë qendrës së kryeqytetit. Aksidenti raportohet se...

Aksident i rëndë në Gjirokastër, viktima përplaset nga furgoni e më...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Gjirokastër- Tepelenë kete mbrëmje tek Ura e Kardhiqit. Burimet e Policisë kanë njoftuar se makina ka përplasur...

EDITORIAL

Edi Rama për gazetën italiane “Corriere della Sera”: Nuk jap dorëheqje!

Kryeministri Edi Rama ka folur për gazetën kryesore italiane "Corriere della Sera", ku ka thënë prerë se...

FORUM

Shigjetari i së shtunës është lule (për shqiptarët që u vjen turp prej dhunës)

Nga Enkel Demi Në lajmet e së djelës në Sky TG24, TGCOM 24 apo Canale 5 lajmi i dytë...

Dialogu Kosovë-Serbi po rikthehet në binarët e duhur

Prof.Lisen Bashkurti Kosova po tregohet e hapur, e angazhuar dhe plotësisht e vullnetshme për të vijuar dialogun me...