E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Aksident i rende

Etiketim: aksident i rende

Aksident i rëndë, humb jetën sportisti i mirënjohur shqiptar

Në një aksident rrugor që ka ndodhur në Gjakovë, ka humbur jetën sportisti i mirënjohur i Kosovës, Gazmend Sinani. Federata e Basketbollit e Kosovës me...

Aksident i rëndë në Rinas, përplasen 4 makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në  rrugën e Rinasit. Pranë urës së Kasharit mësohet se janë përplasur 4 makina, duke lënë...

FOTO/ Aksident i rëndë, goditen nga treni, tre burra humbin jetën...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku tre persona kanë humbur jetën pasi janë përplasur nga një tren. Aksidenti ndodhi mëngjesin e...

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, makina kthehet përmbys

Nje aksident ka ndodhur në aksin Tiranë-Durrës, në afërsi të Vorës. Një automjet ka dalë nga rruga e si pasojë është kthyer gjysmë-përmbys, ashtu...

Aksident i rëndë në Gjirokastër, 1 i vdekur e disa të...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër. Nga të dhënat paraprake mësohet se 1 person ka humbur jetën, e 3 të...

Aksident i rëndë në autostradën Milot-Fushë Krujë, dy të vdekur

Aksident i rëndë në autostradën Milot-Fushë Krujë, dy të vdekur. NJOFTIMI Më datë 26.05.2018, rreth orës 19:58, është marrë njoftim se në autostradën Milot -Fushë Krujë,...

FOTO-Aksident i rëndë në aksin Librazhd-Përrenjas, makina përmbyset në rrugë

Një aksident ka ndodhur rreth mesditës së sotme në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas. Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Qukës, ndërsa një makinë ngjyre e bardhe që...

Aksident i rëndë në Zvicër, humb jetën shqiptari, plagoset gruaja dhe...

Në një aksident trafiku që ka ndodhur të dielën në autostradën AK në afërsi të lokalitetit Humlikon, rretina e Winterthurit, Zvicër, ka humbur jetën...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, përmbyset trajleri, dyshohet për...

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur sot në Rrugën e Kombit. Mësohet se një trajler është përmbysur, ndërsa dyshohet se ka humbur jetën...

Aksidenti në Laç- Tre të rinj humbin jetën. Dyshimet e para

Tre të rinj, banues të fshatit Adriatik, rezultojnë të kenë humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik. Policia ende nuk ka konfirmuar zyrtarisht...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...