E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Aksident i rende

Etiketim: aksident i rende

Aksident i rëndë në punë, punëtori pret dorën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë, ku një punëtor i naftës ka prerë dorën. Ngjarja ka ndodhur në një prej puseve të...

VIDEO-FOTO/ Aksident i rëndë në Greqi, vdes shqiptari

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin Kyparissia të Greqisë, ku fatkeqësisht humbën jetën tre adoleshentë. Mes viktima është edhe një...

Aksident i rëndë në aksin Milot – Laç, vdes burri, plagoset...

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin e vjetër rrugor Milot - Laç: një burrë ka vdekur, kurse një grua është plagosur rëndë. Aksidenti ka ndodhur pranë...

Përfshihet në aksident ambasadorja turke, dy të vdekur dhe 4 të...

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Prishtinë-Gjilan. Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën e për pasojë raportohet se...

Aksident i rëndë, përmbyset autobusi me gjimnazistë në Qafë Thanë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Qafë Thanës, në aksin Pogradec – Prrenjas. Mësohet se një autobus me nxënës gjimnazistë është përmbysur...

“Makina e policisë përplasi kalimtaren”, aksident i rëndë në Paskuqan

Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në Paskuqan, ku e plagosur ka mbetu një grua. Sipas një dëshmitari okular fillimisht kanë qenë...

Aksident i rëndë në Lushnje, “ngjallet” i aksidentuari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje. Një automjeti përplasi një kalimtar. Fillimisht u mendua se i aksidentuari kishte ndërruar...

Aksident i rëndë në Bulqizë – Dy të rinj transportohen drejt...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë Bulqizë. Mësohet se dy të rinj janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë. Ata...

Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Rrugën e Kombit. Ka...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Burime nga policia thanë se dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’. Dyshimet...

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Aksident me pasojë një person të vdekur është regjistruar pasditen e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 të kësaj...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...