E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Aksident i rende

Etiketim: aksident i rende

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ka...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Rrugën e Kombit. Një makinë mësohet se është përplasur me trafikndarëset, pranë Rrëshenit. Dëshmitarët kanë...

Aksident i rënde te Spitali Ushtarak, përplasen 4 makina, dy përfundojnë...

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në afërsi të Spitalit Ushtarak. 4 makina janë përplasur me njëra tjetrën ndërkohë që dy prej...

Aksident i rëndë në Elbasan, makina del nga rruga, një i...

Një 31-vjeçar ka gjetur vdekjen në një aksident të rëndë rrugor. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan – Gjinar ,...

Aksident i rëndë në Itali, vdes një shqiptar

Një 24-vjeçar italian ka përplasur 3 shqiptarë që po shkonin në punë në fusha me biçikletat e tyre. Si pasojë e këtij aksidenti një prej...

Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën shqiptari

Një shqiptar ka humbur jetën në Kretë të Greqi pas një aksidenti të ndodhur këtë pasdite. Siç raportojnë mediat lokale, aksidenti ka ndodhur rreth orës...

Aksident i rëndë në aksin Butrint – Ksamil, plagosen 4 persona,...

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Butrint – Sarandë. Për pasojë janë përplasur dy automjete, ndërsa janë plagosur rënd 4...

Aksident i rëndë/ 18 vjeçari në gjendje kritike për jetën! Detajet

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Dedaj të Pukës, ku një 18 vjeçar është në gjendje të rëndë. Sipas policisë...

Treni mori makinën para, dëshmitari: Ku është shteti? As ambulancë e...

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Kavajë, në afërsi të Golemit. Treni u përplas me një mjet tip Volvo, i cili ka...

Aksident i rëndë pranë Golemit, treni përplaset me një autobus, dyshohet...

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Golemit në Kavajë. Një tren është përplasur me një autobus pak minuta më parë. Drejt...

Aksident i rëndë në Pejë, përplasen tre makina, 1 i vdekur...

Një aksident mes tre automjeteve në Pejë ka rezultuar fatal për një person. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Raushiq rreth orës 20:30 të martën,...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Dokrrat e Kotzias për kufinjtë e Shqipërisë dhe një rrezik

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

Gazeta e parë në tokat shqiptare: “Iskodra” e vitit 1868, ku asnjë fjalë nuk ishte shqip!

Ilirjan Agolli Historianët dhe bibliografët e shtypit shqiptar (1) deri pak kohë më parë nuk ishin në dijeni...