E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Aksident i rende

Etiketim: aksident i rende

“Makina e policisë përplasi kalimtaren”, aksident i rëndë në Paskuqan

Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në Paskuqan, ku e plagosur ka mbetu një grua. Sipas një dëshmitari okular fillimisht kanë qenë...

Aksident i rëndë në Lushnje, “ngjallet” i aksidentuari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje. Një automjeti përplasi një kalimtar. Fillimisht u mendua se i aksidentuari kishte ndërruar...

Aksident i rëndë në Bulqizë – Dy të rinj transportohen drejt...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë Bulqizë. Mësohet se dy të rinj janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë. Ata...

Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Rrugën e Kombit. Ka...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Burime nga policia thanë se dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’. Dyshimet...

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Aksident me pasojë një person të vdekur është regjistruar pasditen e sotme në qytetin bregdetar të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 të kësaj...

Aksident i rëndë në Elbasan, një i vdekur dhe një i...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në rrugën Peqin-Elbasan. Nga aksidenti një person ka...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ka...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Rrugën e Kombit. Një makinë mësohet se është përplasur me trafikndarëset, pranë Rrëshenit. Dëshmitarët kanë...

Aksident i rënde te Spitali Ushtarak, përplasen 4 makina, dy përfundojnë...

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në afërsi të Spitalit Ushtarak. 4 makina janë përplasur me njëra tjetrën ndërkohë që dy prej...

Aksident i rëndë në Elbasan, makina del nga rruga, një i...

Një 31-vjeçar ka gjetur vdekjen në një aksident të rëndë rrugor. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan – Gjinar ,...

Aksident i rëndë në Itali, vdes një shqiptar

Një 24-vjeçar italian ka përplasur 3 shqiptarë që po shkonin në punë në fusha me biçikletat e tyre. Si pasojë e këtij aksidenti një prej...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...