E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Agron Duka

Etiketim: Agron Duka

Duka: Qeveria Rama rrezikohet nga zgjedhjet e parakohshme

Sinjalet e politikës për zgjedhjet lokale të 2019, janë shtuar ditët e fundit. Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka thotë se vendi rrezikohet...

Agron Duka “ndez motorët” për zgjedhjet lokale 2019: Kemi përgjegjësinë e...

Nga Shkodra, Partia Agrare Ambientaliste, ka nisur përgatitjet për zgjedhjet lokale të 2019, në takim me strukturat e kësaj force politike në këtë qark....

Agron Duka: Kemi përgjegjësinë e alternativës, PD të provojë se i...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka shprehet mosbesues për suksesin e reformës zgjedhore, nisur dhe nga qëndrimet e forcave kryesore politike. Në një...

Agron Duka: Në korrik do të zbulojmë kush do vërtet zgjedhje...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka, nëpërmjet një komunikimi nga profili i tij në Facebook, komenton mbledhjen e sotme të Komisionit të posaçëm...

TVSH për biznesin e vogël, Duka: Taksimi në mënyrë të vazhdueshme...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka ka shprehur qëndrimin e tij kundër për përfshirjen e biznesit të vogël në skemën e TVSH-së. I...

Duka: Nëse vijon me këtë qeverisje, Rama nuk mund ta mbyllë...

I ftuar në studion e lajmeve të Syri.net, kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, theksoi se qeveria nuk mund të nisë negociata me...

Agron Duka: Bujqësia shpëtimi i vendit

Partia Agrare Ambientaliste zhvilloi sot një tryezë të rrumbullakët me profesionistë të bujqësisë, fermerë, bisnesmen, punonjës të shkencës dhe përfaqësues të grupeve të interesit...

Zgjedhjet? Duka: Asnjë ndryshim. Dënimi i UEFA-s për Skënderbeun…

Zgjedhjet në Federatën Shqiptare të Futbollt, ku presidenti Armand Duka fitoi mandatin e katërt në krye të organit të futbollit vendas, vazhdojnë të kenë...

10 euro për të qënë shqiptarë

Nga: Agron DUKA Rrugët janë liri. Liri qarkullimi, mundësi zhvillimi, çlirim nga izolimi mesjtar. Rrugët kanë rritur përmasat e identitetit tonë si qytetarë. Nëpërmjet tyre...

Duka poston videon: Uji deri në brez. Shihni situatën dramatike nga...

Nuk është Venecia, por Durrësi. Videoja që shihni është publikuar sot në profilin e Facebook-ut të kreut të PAA-së, Agron Duka ku duken qartë...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...