E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Agron Duka

Etiketim: Agron Duka

Agrarët, të vetëm në zgjedhjet vendore

Kryetari i Partisë Agrare Ambjentaliste, Agron Duka, në këtë fundviti shpreh ambicjen që partia e tij të përballet e vetme në zgjedhjet vendore. Në...

”Përqendrohuni tek alternativa”, Duka tregon mesazhin e deputetit gjerman

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka zhvilluar një takim me Josip Juratovic, deputeti i Partisë Socialdemokrate në Gjermani. Në një status në...

Duka takohet me Frei: Përfaqësuesit e CDU në Tiranë javën e...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ishte në Gjermani ku zhvilloi një takim me Throsten Frei, raportuesi i CDU/CSU për Shqipërinë, njëherësh anëtari...

Subvencionimi i bujqësisë, Duka: Sa 1 km rrugë me standardet e...

Opozita e bashkuar, ka zhvilluar sot një bashkëbisedim për buxhetin 2019 me përfaqësues të biznesit, ekspertë, gazetarë e grupe interesi. Në fjalën e tij, kreu...

Duka: Në institucionet e pushtetit vendor, zëri i të zhgënjyerve

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka zhvilluar një takim me strukturat e kësaj force politike në Lezhë. Përmes një postimi në rrjetin social...

Agron Duka: Bojkoti i zgjedhjeve, rrezikon ekzistencën e një partie

I pyetur në studion e “Top Talk” nga gazetari Denis Dyrnjaja, se nëse opozita do të hyjë apo jo në zgjedhjet lokale që do...

3 emra, Duka: Mund të jenë kandidatët e PD-së për Bashkinë...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, thotë se Partia Demokratike, ka një sërë emrash të cilët mund të jenë kandidatë të opozitës për...

Agron Duka: Avdylajt i kam pasur fqinj, kanë punuar në Gjermani

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka treguar se ai i ka pasur fqinj Avdylajt personat e arrestuar si pjesë e një grupi...

Duka: Fermerët punojnë të mbajnë frymën gjallë, Rama s’mbajti premtimin për...

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaleste Agron Duka ka shprehur revoletn e tij duke shikjura cmimin  elarte të naftës dhe problemet që po hasin feremt...

”Stuhia e gjelbër”, Duka flet për bashkëpunim me partinë gjermane

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka përshëndetur ditën e sotme rezultatin e Partisë së Gjelbër në Bavari....

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...