E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Adriano

Etiketim: Adriano

Rrëfimi i i trishtë i “perandorit”: Vdekja e babait më shkatërroi,...

Adriano Leite Ribeiro, ish-perandori ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën braziliane “R7”. Ish-sulmuesi foli për mënyrën se si jeta e tij ka...

Rikthehet Adriano, befason gjithë botën me skuadrën e re

Adriano do t’i rikthehet futbollit aktiv. Ish-sulmuesi i Interit dhe Romës do të luajë për Flamengon. Sipas raportimeve të fundit, ai ka arritur marrëveshje me...

‘Perandori’ Adriano i rikthehet futbollit në moshën 35 vjeçare

Ish-ylli i Brazilit dhe Interit, Adriano, po mendon rikthimin në futboliin e luajtur edhe pse ka vite që e ka lënë dhe është as...

“Perandori” Adriano nuk dorëzohet kurrë, përgatit rikthimin e radhës

Adriano akoma nuk është dorëzuar, “perandori” ndihet akoma futbollist dhe ka akoma dëshirë që të lëshojë të majtën e tij të fuqishme drejt portës. Nga...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...