Ballina Etiketimet Adriano

Etiketim: Adriano

Rrëfimi i i trishtë i “perandorit”: Vdekja e babait më shkatërroi,...

Adriano Leite Ribeiro, ish-perandori ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën braziliane “R7”. Ish-sulmuesi foli për mënyrën se si jeta e tij ka...

Rikthehet Adriano, befason gjithë botën me skuadrën e re

Adriano do t’i rikthehet futbollit aktiv. Ish-sulmuesi i Interit dhe Romës do të luajë për Flamengon. Sipas raportimeve të fundit, ai ka arritur marrëveshje me...

‘Perandori’ Adriano i rikthehet futbollit në moshën 35 vjeçare

Ish-ylli i Brazilit dhe Interit, Adriano, po mendon rikthimin në futboliin e luajtur edhe pse ka vite që e ka lënë dhe është as...

“Perandori” Adriano nuk dorëzohet kurrë, përgatit rikthimin e radhës

Adriano akoma nuk është dorëzuar, “perandori” ndihet akoma futbollist dhe ka akoma dëshirë që të lëshojë të majtën e tij të fuqishme drejt portës. Nga...

EDITORIAL

Kryemadhi: Protesta popullore kundër Ramës

Skandalet e fundit që faktojnë përfshirjen e zyrtarëve qeveritarë në vjedhjen e votave dhe bashkëpunimin me bandat...

FORUM

Kthimi në atdhe i eshtrave të Mid’hat Frashërit

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në ceremoninë shtetërore të përmortshme të kthimit në atdhe të eshtrave të...

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...