E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet 5 shtator

Etiketim: 5 shtator

Horoskopi ditor, e mërkurë 5 shtator 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft...

Besimtarët në Tiranë: Të shpallet ditë feste shenjtërimi i Nënë Terezës

Mesazhet e shenjtës Nënë Terezë duhet të jenë shembull për familjen dashurinë dhe jetën'. Kështu i përcjellin veprat e humanistes Nënë Tereza besimtarët Katolikë...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...