E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet 5 shtator

Etiketim: 5 shtator

Horoskopi ditor, e mërkurë 5 shtator 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft...

Besimtarët në Tiranë: Të shpallet ditë feste shenjtërimi i Nënë Terezës

Mesazhet e shenjtës Nënë Terezë duhet të jenë shembull për familjen dashurinë dhe jetën'. Kështu i përcjellin veprat e humanistes Nënë Tereza besimtarët Katolikë...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...