Ballina Etiketimet 41-vjeçari

Etiketim: 41-vjeçari

Arrestohet 41-vjeçari nga Cërriku, dhunoi me sende të forta kunatën

Është arrestuar para pak minutash 41-vjeçari, banues në fshatin Belsh të Cërrikut. Arsyeja e ndalimit është bërë dhuna që ai ka ushtruar me sende...

“Doganieri”, prangos një doganier

Seksioni për Hetimin e Korrupsionit në bashkëpunim me Drejtorinë e Antikorrupsionit dhe Drejtorinë e Hetimit Doganor, ka arrestuar një 41-vjeçar nga Tirana me detyrë...

I dënuar në Itali për tri vepra penale, arrestohet në Morin...

Një 41 vjeçar nga Prizreni u arrestua nga policia kufitare në Morin pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet e drejtësisë italiane. Në pranga...

41-vjeçari me dy gra martohet fshehurazi me vajzën 11-vjeçare

Një martesë mes një burri 41-vjeçar mysliman malajzian dhe një vajze të mitur vetëm 11-vjeçare ka nxitur një sërë reagimesh të ashpra në Malajzi...

EDITORIAL

Ministri Ditmir Bushati pritet të hap “letrat” në PS

Ditmir Bushati vazhdon të jetë ministër i jashtëm. Në mënyrë kushtetuese dhe ligjore ai është ministër dhe...

FORUM

Mesazhet e freskëta gjeopolitike të Vladimir Putin në Beograd!

Enver Bytyçi Më 16 tetor të vitit 2014 Vladimir Putin vizitoi për herë të fundit Beogradin, ndërkohë që...

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...