E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet 33 vjecari

Etiketim: 33 vjecari

Shpëtoi fqinjët gjatë përmbytjeve në Francë, 33-vjeçarit shqiptar i jepet leja...

Shtetasi kosovar Florim Shehu, i cili u kthye në hero pasi shpëtoi nga mbytja në muajin qershor dy familjet fqinje, i është ofruar leja...

Refuzoi propozimin për martesë, komshiu e masakron me thikë 34-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Durrës ku një 33-vjeçar ka plagosur me thikë komshien e tij. Policia zbardh ngjarjen e...

Ngacmonte seksualisht të miturën, rrëfehet 33-vjeçari: Do të fejohesha…

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 33-vjeçar pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur në Bathore. Burime zyrtare...

Skema 3D, rindërtohet dinamika e vrasjes në Dajç (VIDEO)

Pas dëshmive të marra nga personat e plagosur në masakrën e Dajçit dhe deklaratave të atyre që mundën t’u shpetojnë plumbave të 33-vjeçarit Miklovan...

EDITORIAL

Parlamenti Europian dënon me unanimitet përdorimin e gazit lotsjellës në protestë

Reagimi i Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në protestën e madhe të opozitës më 16 shkurt, është...

FORUM

Sjellje kriminale e Qeverisë, ndaj qytetarëve të bashkisë së Skraparit!

Nga Luan Rama * Bllokimi i buxhetit të bashkisë së Skraparit, është një akt kriminal i Qeverisë së...

Turma në protestë mund të kthehej në uragan, pse Basha nuk duhet të bëjë bllof me djegien e mandatave

Nga Agron Gjekmarkaj- Të shtunën, më seriozët ishin qytetarët shqiptarë! Ata dolën të shumtë si kurrë më parë...