E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet 26-vjeçari

Etiketim: 26-vjeçari

Ai e dinte që do vdiste në shtator, 26-vjeçari e kishte...

Vdekja e e reperit 26-vjeçar ditën e djeshme ka trishtuar mjaft fansa të tij në mbarë botën. TMZ tha: Mac Miller u gjet mesditën e së...

Ekzekutoi prindërit, 26-vjeçari: Do vrisja vëllanë dhe dajën

26-vjeçari Qemal Sela, një javë më parë ekzekutoi me breshëri kallashnikovi nënën dhe babin e tij. Mësohet se ndërhyrja në kohë e patrullës së...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

Sorros, pagatori i padrejtësisë si epidemi botërore

Nga: Petrit Vasili Sorros, tash së fundi në OKB na qenka zotuar se do të mbështesë siç proklamon...

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...