E shtunë, Janar 20, 2018
Ballina Etiketimet 24 katesh

Etiketim: 24 katesh

Panik tek Shkëmbi i Kavajës/Rrëzohen 4 kate të pallatit 24 katësh...

Katër katet e fundit të një pallati tek "Shkëmbi i Kavajës" janë shembur. Pallati mendohet të jetë mbi 24-katësh, pasi ka kate nëntokë dhe rreth...

EDITORIAL

Çorba e reformës

FORUM