E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet 11 shtator

Etiketim: 11 shtator

Sot 17 vite nga sulmi terrorist, çfarë ndodhi më 11 shtator...

11 shtatori i vitit 2001 do të mbahet mend gjatë në mendjen e njerëzve për shkak të sulmit terrorist mbi dy kullat binjake në...

Horoskopi ditor, e martë 11 shtator 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos u ndjeni të detyruar që...

Kullat Binjake, një rrëfim personal…

Nga Blendi Fevziu – Nuk e di se si isha lidhur me kullat Binjake. Asnjeri nuk e di se si lidhet befas më shumë apo...

Dibër; Kandidati i PS-së, kërkon votën e të rinjve

Kandidati i së majtës për Bashkinë e Dibrës, Muharem Rama zhvilloi sot një takim me të rinjtë e qytetit të Peshkopisë. Në ambientet e Qendrës...

PD nis fushatën për mbështetjen e Sherefedin Shehut

Partia Demokratike ka nisur fushatën në Dibër, për mbështetjen e kandidatit Sherefedin Shehu në zgjedhjet për kreun e Bashkisë. Demokratët thonë se do të...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...