E mërkurë, Janar 23, 2019
Ballina Etiketimet 10

Etiketim: 10

Në orën 10 tek Kryeministria, me studentët të gjithë së bashku

Ditën e sotme studentët e universiteteve publike në Tiranë dhe në të gjithë vendin, kanë lajmëruar se do vijojnë protestën e tyre deri në...

10 portierët më të shtrenjtë në histori, udhëheq Kepa (FOTO LAJM)

Chelsea ka paguar plotë 80 milionë euro për të siguruar shërbimet e portierit të Athletic Bilbaos. Gardiani i talentuar ndërkohë është bërë edhe portieri...

SPECIALE/ 10 transferimet që mund të kishin ndryshuar historinë e Seria...

Ndeshjet fitohen në fushë, kjo është e vërteta, por të gjithë e dinë se një dorë të mirë e japin edhe taktikat e ndjekura...

Gafa e ”Linditës”, Boçi: Dëftesat janë të pavlefshme

Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi, ka ironizuar Ministrinë e Arsimit. Duke e dokumentuar me gafën tek dëftesa e lirimit, Boçi shkruan se Ministria nuk...

Njihuni me numrat 10 të Kupës së Botës në Rusi (FOTO...

Numri 10 mbahet zakonisht nga lojtari më i mirë i skuadrës, dhe kështu pritet që të ndodhë edhe në Kupën e Botës. Futbollistët më...

Vettingu në Polici, 10% e punjonjësve kanë dorëzuar formularët

Data 5 maj, për uniformat blu është afati i fundit për të dorëzuar 3 formularët në kuadër të Vettingut në Policinë e Shtetit. Por...

10 ushqimet më të rrezikshme për organizmin tonë

1. Hot Dogët Sipas Akademisë së Pediatrisë së Amerikes thuhet që Hot dogs, janë një rrezik për fëmijët dhe duhet të shërbehen patjetër me një...

Çfarë thanë të famshmit para se të ndërronin jetë? Ja fjalët...

Fjalët e fundit të një personi mbartin ngarkesë emocionale që duket se përmbledh të gjithë esencën e jetës së një njeriu që largohet nga...

10 sekretet e Cristiano Ronaldo-s

Ai është një nga lojtarët më të mirë të globit dhe emri i tij tashmë është kthyer në një markë të njohur, bëhet fjalë...

Zbulohen 10 planete të ngjashëm me Tokën

NASA ka identifikuar 10 planete në një tjetër orbitë dhe që mendohet se mund të ketë jetë. Teleskopi i NASA, Kepler, ka identifikuar shkëmbinj...

EDITORIAL

Presidenti shqiptar Ilir Meta në Tuz të Malit të ZI

Presidenti Meta vazhdon vizitën e suksesshme në Mal të Zit. Pasi u prit me nderime shtetrore nga...

FORUM

“Më ka dërguar Rama! Gjeniu Cakaj do takojë kryetarë shtetesh! Lum ata. Sa do gëzohet Merkel e Macron, kur…”

Nga AGRON GJEKMARKAJ -  Edi Rama sot për sot është prodhuesi më i madh i lumturisë! Por ai...

‘Hashim Thaçi po luan me fatin e Kosovës për hir të karrierës së tij’

‘Plani i Aleksandër Vuçiç dhe Hashim Thaçit për korrigjimin e kufijve midis Serbisë e Kosovës, me mbështetjen...