E hënë, Korrik 23, 2018
Ballina Etiketimet 1.5 ton

Etiketim: 1.5 ton

1.5 ton kanabis, në pranga edhe dy anëtarë të bandës

Dy personat e shpallur në kërkim pas kapjes së 1.5 tonëve drogë mëngjesin e sotëm në Viluni të Velipojës, janë vënë në pranga sot...

Berat/Sekuestrohen 1.5 ton kanabis

Drejtoria Vendore e Policisë Berat, në operacion masiv antidrogë. Operacioni policor është zhvilluar në fshatin Përparim, të Njësisë Administrative Bogovë, si dhe në rrugën...

EDITORIAL

Banditizëm dhe hakmarrje ndaj gjyqtarit Xhezair Zaganjori. Duan ta bëjnë pis, si të tjerët!

Nga S.Prulli Xhezair Zaganjori është një burrë 61 vjeçar, i mbuluar nga thinjat e vitëve. Zaganjori drejton gjykatën...

FORUM

Fjalimi i rrallë i Pjetër Arbnorit kur Tirana nisi të mbillej me kioska

Pjetër Arbnori nuk jeton prej korrikut të vitit 2006. Ishte deputet i Kuvendit të Shqipërisë prej vitit...

“Unë jam fëmijë i një përdhunimi”

Nga Eleanor Rose- E lindur në Sarajevën e kohës së luftës nga një nënë që ishte përdhunuar në një...