Ballina Etiketimet 1.5 ton

Etiketim: 1.5 ton

1.5 ton kanabis, në pranga edhe dy anëtarë të bandës

Dy personat e shpallur në kërkim pas kapjes së 1.5 tonëve drogë mëngjesin e sotëm në Viluni të Velipojës, janë vënë në pranga sot...

Berat/Sekuestrohen 1.5 ton kanabis

Drejtoria Vendore e Policisë Berat, në operacion masiv antidrogë. Operacioni policor është zhvilluar në fshatin Përparim, të Njësisë Administrative Bogovë, si dhe në rrugën...

EDITORIAL

FORUM