Arkiva e Sondazheve

A mendoni se investimi prej 40 milion euro për 2.2 km autostadë te Unaza e Re, ka vjedhje brenda kësaj shume?

  • Po (63%, )
  • Jo (37%, )

Start Date: 10:13 - 21 Nentor, 2018 @ 10:13
End Date: No Expiry

A duhet të jap dorëheqjen trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Panucci?

  • Po (75%, )
  • Jo (25%, )

Start Date: 23:58 - 17 Nentor, 2018 @ 23:58
End Date: No Expiry

Presidenti Meta e dekretoi ministrin e brendshëm. Ishte zbatim kushtetute apo marrëveshje me kryeministrin?

  • Marrëveshje me Ramën (51%, )
  • Zbatim kushtetute (49%, )

Start Date: 10:12 - 17 Nentor, 2018 @ 10:12
End Date: No Expiry

Pas daljes se dokumentave të reja se Sandër Lleshi është ushtarak aktiv dhe se ka marrë lekët e gjyqit si dhe pagën e këshilltarit të Ramës, kush mendon se ka të drejtë?

  • Meta (54%, )
  • Rama (46%, )

Start Date: 11:34 - 15 Nentor, 2018 @ 11:34
End Date: No Expiry

Në Maqedoni u arrestua ish-kryeministri. Mendoni se do të ndodhë edhe në Shqipëri për zyrtarët e lartë?

  • Po (59%, )
  • Jo (41%, )

Start Date: 12:28 - 13 Nentor, 2018 @ 12:28
End Date: No Expiry