E shtunë, Shtator 22, 2018

Clattenburg: Vendimi i gabuar i gjyqtarit, të dy lojtarët duheshin ndëshkuar...

Cristiano Ronaldo ishte i pafat në debutimin në Ligën e Kampionëve me Juventusin. Sulmuesi portugez u largua padrëjtësisht nga fusha e lojës, pasi preku...

Shqipëria merr një lajm të mirë nga FIFA edhe pse u...

Pas humbjes ndaj Skocisë, Shqipëria e Christian Panuccit merr një lajm të mirë nga FIFA. Instuticioni më i lartë i futbollit Botëror ka publikuar...

Nga një deri në tre javë, ja çfarë parashikon rregullorja për...

Ndëshkimi absurd i Cristiano Ronaldos në minutën e 29-të të ndeshjes ndaj Valencias ka shkaktuar polemika të shumta. Një kuqe e drejtpërdrejtë, e cila...

City dhuron surprizën e mbrëmjes, mundet në shtëpi nga Lyoni (VIDEO)

Surpriza e madhe e mbrëmjes së Champions League ishte humbja e Manchester City-it,  favorites së madhe për të fituar Champions Leaguen nga bookmakers-at. Citiziens...

E turpshme/ Ronaldo u ndëshkua nga “fantazia” qesharake e gjyqtarëve (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është larguar me karton të kuq në minutën e 30-të nga gjyqtari Felix Bryzh. Mbrojtësi Murillo simuloi brenda zonës duke u rrëzuar, teksa...

Reali e nis furishëm mbrojtjen e Championsit, shkatërron Romën (VIDEO)

Real Madrid e ka nisure në mënyrën më të mirë mbrojtjen e titullit teksa mposhtur me rezultatin 3-0 Romën. Në fundin e pjesës së...

Ronaldo “skuqet” padrejtësisht, por Juventus mund lehtësisht Valencian (VIDEO)

Juventus e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Champions League, duke fituar 2-0 në transfertë ndaj Valencias, edhe pse...

Gjyqtari nxori me karton të kuq, padrejtësisht, Kristiano Ronaldon

Një veprim skandaloz ka bërë sonte gjyqtari i ndeshjes Valencia-Juventus. Nxori me karton të kuq Ronaldon në minutën e 29-të të pjesës së parë....

Ronaldo ndëshkohet me të kuq dhe shpërthen në lot (VIDEO)

Cristiano Ronaldo e ka nisur në mënyrën më të keqe aventurën në Ligën e Kampionëve me fanellën e Juventusit. Sulmuesi portugez është larguar me...

Ajax shkatërron AEK-un, Shakhtar “paqe” me Hoffenheim (VIDEO)

Ka nisur me gola dhe spektakël mbrëmja e dytë e Ligës së Kampionëve. Ajax mposhti 3-0 AEK-un e Athinës, në Amsterdam. Gjithçka ndodhi në pjesën...

EDITORIAL

FORUM