E martë, Nentor 13, 2018

Dëmtimet në tru, flet gruaja e Michael Schumacher: Ai nuk do...

Bashkëshortja e legjendës gjermane së F1 ka dhënë disa detaje rreth gjendjes shëndetësore të Michael Schumacher. Corinna Schumacher e përshkroi bashkëshortin si “luftëtar”. Gjendja shëndetësore...

Berlusconi akuzon pronarin kinez të Milanit: Prej tij humba zgjedhjet

Silvio Berlusconi fajëson për humbjen e tij në zgjedhjet vendore të Italisë, Li Yonghong, pasi sipas tij 2.5 miliona tifozë të Milanit e kanë...

Talenti 21 vjeçar, Jurgen Uldedaj në Tiranë për titullin kampion bote...

Boksieri lezhian Jurgen Uldedaj, 9 fitore dhe asnjë humbje në karrierën e tij si profesionist, do të zhvillojë më datën 15 dhjetor në sallën...

“Kur Reali humbet, gjithmonë fajësojnë të huajt”

Luka Modric është mbrojtur nga trajneri i kombëtares kroate Zlatko Dalic, duke akuzuar ekipin madrilen se pret fytyra të huaja për ë fajësuar. “Nuk kam...

Humbja me Dortmundin, Riberi zbraz inatin tek gazetari

Bajerni i Mynihut mori një humbje tronditëse në fundjavë përballë skuadrës së Dortmundit me përmbysje me rezultatin 3 me 2. Ndërsa vetë lojtari i Bajernit...

Daliç sulm ndaj Real: Fajin e kanë të huajt

Pasi ëndërroi deri në sfidën finale se do të shpallej kampion bote në një rrugëtim të denjë për përrallat e futbollit, Kroacia duhet të...

Video/ Rrëmbeu dy çmime të “Marca”, organizatorët dedikim special Lionel Messin

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të gazetës spanjolle "MARCA" në Barcelonë, ku mori trofe si "Pichichi" dhe "Di Stefano" për golashënuesit më të...

Cungu ka ankesa: Na anuluan një gol të rregullt

Kukësi barazoi 1-1 me Teutën në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të të Kategorisë Superiore. Trajneri i kuksianëve, Armando Cungu, ka ankesa ndaj gjykimit,...

Shkëmbin e kënaq barazimi me Kukësin

Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi, e mendon ndeshjen e sotme si pozitive, duke llogaritur që ka marrë një barazim ndaj Kukësit që ka pretendime...

VIDEO/ Kukësi ndalet në barazim, Teuta “kap” Europën

Pavarësisht tentativave deri në minutat e fundit Kukësi nuk ka marrë më shumë se një barazim 1-1 përballë Teutës në ndeshjen e vlefshme për...

EDITORIAL

FORUM