E martë, Nentor 13, 2018

Real Madrid gati të bëjë çmendurinë për të transferuar Neymarin

Real Madrid ka një plan për transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Neymar. Sipas burimeve të “Don Balon” raporton se klubi madrilen dëshiron ta rikthejë...

FOTO/ Mediat italiane publikojnë formacionet: Itali-Shqipëri

Ditën e sotme në “Renzo Barbera” të Palermos Kombëtarja shqiptare do të ketë një provë shumë të vështirë përballë Italisë. Është e përditshmja italiane “La...

Tifozët e PSG trembin keq yjet e Realit disa orë para...

Humbja 3-1 në “Bernabeo” do të jetë e vështirë për t’u përmbysur. PSG pavarësisht dëmtimit të Nejmarit, besojnë te përmbysja, madje dhe kanë një...

Tronditet Napoli, Gulam dëmtohet sërish rëndë në gjurin e djathtë

Napoli është në ankth për gjendjen e mbrojtësit Gulam. Algjeriani është dëmtuar sot në stërvitje, duke shqetësuar së tepri për një frakturë në gjurin...

ZYRTARE/ Milani publikon listën e lojtarëve, mungon emri i madh

Skuadra e Milanit ka publikuar listën e lojtarëve që do të marrin pjesë për të përgatitur ndeshjet para-sezonale. Kueqzinjt do të luajnë me Luganon një...

Ja se çfarë i tha Mourinhos dhe Contes pas humbjes

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është shumë i zhgënjyer pas humbjes turpëruese 4-0 në ‘Stamford Bridge’. Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Conte dhe Mourinho...

Rama shkon stadium, Bajerni fiton ndaj Leverkusenit

Bayern Munchen mori një fitore të rëndësishme këtë të shtunë ndaj Leverkusen me rezultatin 2-1, takim në të cilin i pranishëm në shkallët e...

Shqipëri-Zvicër/”Lufta” e vëllezërve Taulant dhe Granit Xhaka (FOTO)

Ndeshja e sot është ndër më të rrallat për dy vëllezërit Taulant dhe Granit Xhaka. Në foto mund të shihni disa nga momentet më...

Sulmi në Manchester, reagojnë klubet dhe futbollistët e mëdhenj

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur mbrëmjen e djeshme Manchesterin. Shpërthim për të cilin dyshohet se ishte sulm terrorist ndodhi në koncertin e këngëtares...

Laçi përmbysje spektakolare ndaj Skënderbeut, Kukësi mund Lushnjën (VIDEO)

Spektakël dhe emocione të shumta në ndeshjet e para të javës së 32-të në Kategorinë Superiore. Laçi ka marrë një fitore spektakolare ndaj Skënderbeut,...

EDITORIAL

FORUM