E martë, Shtator 25, 2018

Volejboll meshkuj, Ylli Tomori: Ekipi që stërvis, nuk ka ku stërvitet

Kampion i Shqipërisë prej sezonesh radhazi dhe lider në volejbollin e meshkujve, por trajneri i Studentit,i Ylli Tomori, është i dënuar të endet sa...

Arjola Prenga, shqiptarja që prek historinë e volejbollit në Norvegji

Arjola Prenga, volejbollistja shqiptare është në prag të një arritjeje historike me klubin e saj norvegjez, Stod Volejin, që synon të arrijë në çerekfinale...

Volejbollisti shqiptar në Francë, Arion Çuni: Si i përjetova aktet terroriste!

Aktet terroriste në Francë tronditën botën , por nuk kursyen as jetë të pafajshmish njerëzish. Dëshmitar i panikut ka qenë edhe volejbollisti i mirënjohur...

Volejboll për Femra, Prenga: Azeret, një kockë e fortë, por ia...

ASNN - 10 ditët e ardhshme do të jenë 10 ditët më intensive, por mbase më historike për Arjola Prengën. Kjo për arsye se...

Real Madrid, klubi më i mirë në botë për vitin 2014,...

Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, për vitin 2014, por edhe klubi ku ai bën pjesë është vlerësuar si klubi më...

Cristiano Ronaldo: Dëshira ime, për t’u ngjitur edhe më lart!

     Këtë vit lotët nuk rrodhën, por “emocioni ishte i njëjtë, në pjesët e brendshme” për Cristiano Ronaldo, fitues i “Topit të Artë” 2014....

Etrit Berisha, më në fund i jepet shansi për portën e...

Pas një mungese të gjatë, Etrit Berisha bëhet gati për debutimin e tij në portën e Lazios. Portierit 25-vjeçar shqiptar do t’i jepet një...

Rezart Taçi, e motra e biznesit shqiptar viziton ambjentet e Parmës

Biznesmeni shqiptar, Rezart Taçi është pronari i ri Parmës, duke u bërë kështu i pari shqiptar që zotëron një klub të Serisë A. Për...

Vllaznisë i ikën një tjetër talent, Arsid Kruja shitet në Arabinë...

Në fund të pjesës së parë të këtij sezoni, Vllaznisë së Shkodrës i largohet një ndër lojtarët më të talentuar. Arsid Kruja, 21 vjeç,...

EDITORIAL

FORUM