E mërkurë, Korrik 18, 2018

EDITORIAL

Pse e përmendi Presidenti amerikan Trump, kryeministrin Rama në Samitin e NATO-s

Disa media në Tiranë i referohen një artikulli të “Der Spiegel” si dhe postimit të ministres së...

FORUM

Bilanc i gjendjes së jashtëzakonshme në Turqi

Dy vjet zgjati gjendja e jashtëzakonshme në Turqi. Pas përpjekjes për puç në korrik 2016, presidenti Erdogan...

Bëj ç’të duash këtij populli, është mpirë!

Nga Artan Fuga. Ra tërmeti sot aty rreth orës 15, isha në restorant, askush nuk çau kokë. Dikush vazhdoi...