E martë, Qershor 19, 2018

Bëri gjest ofendues në ceremonisë së hapjes, Robi Uilliams rrezikon burgun

Robi Uilliams rrezikon të dënohet për gjestin në ceremoninë e hapjes. Ai i drejtoi gishtin e mesit kamerës gjatë perfomancës së tij. Kjo video...

S’kanë fund surprizat, Tunizia shënon gol historik ndaj Anglisë (VIDEO)

Nuk kanë fund surprizat në Kupën e Botës. Tunizia ka barazuar momentalisht rezultatin ndaj Anglisë në minutën e 35-të. Walker ka shkaktuar 11-metërsh, pas...

Anglia e nis me spektakël Botërorin, Kane i mjaftojnë 10 minuta...

Anglia e ka nisur në mënyrë spektakolare Kupën e Botës. “Tre luanët” kanë gjetur rrugën e rrjetës që në minutën e 10-të me Harry...

Tunizi-Angli/ Vjen momenti i “Tre Luanëve”, Southgate ka shumë surpriza

Mbrëmja në Kupën e Botës sjellë duelin e grupit G, ndërmjet Anglisë dhe Tunizisë. “Tre luanët” vijnë në “Rusi 2018” petkun e skuadrës që...

Belgjika dhuron spektakël, shkatërron Panamanë në sfidën e parë (VIDEO)

3 gola për 3 pikët e para në Kupën e Botës. Belgjika e ka nisur më këmbën e mbarë aventurën në Rusi duke shkatërruar...

Belgjika e pamëshirshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Panamasë (VIDEO)

Belgjika po e kthen në goleadë (3-0) ndeshjen ndaj Panamasë. Në minutën e 75-të, pas një kundërsulmi të shpejt, Eden Hazard jep një asist...

Belgjika hipotekon fitoren, Lukaku gjen dyfishon shifrat (VIDEO)

Belgjika dhuron spektakël ndaj Panamasë. Skuadra e Martinez ka shënuar golin e dytë në minutën e 69-të pas një aksioni model. De Bruyne futet...

Belgjika kalon në avantazh, Mertens shënon super gol (VIDEO)

Belgjika e ka nisur me gol pjesën e dytë. Skuadra e Martinez ka gjetur rrugën e rrjetës që në minutën e 48-të. Pas një...

Panamaja bëhet “mur” në pjesën e parë, Belgjika shpërdoron shumë shanse...

Panamaja ka rezistuar në 45 minutat e para, duke e mbyllur në barazim pa gola ndaj Belgjikës. Skuadra e Martinez ka pasur disa mundësi...

Astrid kritikon trajnerin e Argjentinës: Me mua dhe Icardin, do ishte...

Barazimi i Argjentinës është shoqëruar me polemika të shumta, ndërkohë që nuk kanë munguar kritikat për Jorge Sampaoli. E fundit që e ka kritikuar është...

EDITORIAL

FORUM