E martë, Qershor 19, 2018

EDITORIAL

Dëgjesa e Veliajt me arkitektët: Të pezullohet puna në Teatrin Kombëtar

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka mbledhur sot për një dëgjese publike urbanistët, arkitektët dhe specialistët e ndërtimeve në...

FORUM

Ish-drejtori i Policisë Prençi, letër kolegut të vrarë Artan Cuku….

Ahmet Prençi mbetet një figurë e nderuar në historinë e Policisë së Shtetit. Një shënim i pazakontë është...

Qeveria Merkel nuk shpartallohet edhe paksa ditë…

Nga DW: Angela Merkeli fitoi kohë. Qeveria nuk do të shpartallohet. Të paktën hë për hë. Por...