E shtunë, Gusht 18, 2018

Historia e gazetës “KOHA JONË”

EDITORIAL

Merkel, mesazh Thaçit dhe Vuçiç: Nuk ka ndryshim të kufijve në Ballkan

Kancelarja Gjermane Angela Merkel ka shtuar këto ditë takimet me liderët e Ballkanit, pas ideve që vijnë...

FORUM

A është vërtet i padukshëm roli rus në Ballkan?!

Nga Skënder Minxhozi Ndodhemi në një lojë diplomatike pasqyrash në Ballkanin Perëndimor. Pse folën pikërisht tani krerët e...

Hisja e drogës, në këmbim të heshtjes së disa ndërkombëtarëve…

Nga Artur Zheji Ka disa vende që prodhojnë shumë naftë dhe rregjimet e tyre, shpërndajnë aksione apo puse...
Kthehu