E hënë, Nentor 19, 2018

Gazeta “Koha Jone” Dt 28 Qershor

Gazeta “Koha Jone” 19 Prill 2016

Gazeta”Koha Jone” 21 Gusht

Gazeta”Koha Jone” 7 Gusht

Faqja e Parë e Gazetës Koha Jone

Gazeta Koha Jone 17 Prill 2016

Gazeta “Koha Jone” 30 shtator

Gazeta “Koha Jone” 13 Maj 2016

Gazeta “Koha Jone “4 Maj 2016

Gazeta “Koha Jone” 24 Prill 2016

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...