E mërkurë, Shtator 19, 2018

Gazeta “Koha Jone” 24 Prill 2016

Faqja e parë e Gazetës Koha Jone

Gazeta “Koha Jone” 30 shtator

Faqja e parë e Gazetës Koha Jone

Gazeta “Koha Jone ” 30 Prill 2016

Gazeta “Koha Jone” 12 Gusht

Gazeta”Koha Jone” 23 Qershor

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...