E hënë, Nentor 19, 2018

Gazet koha Jone 20 Gusht 2017

Faqja e parë e Gazetës Koha Jone

Faqja e parë e Gazetës Koha Jone

Gazeta”Koha Jone” 19 Gusht

Gazeta “Koha Jone” 25 Qershor

Gazeta “Koha Jone” 8 Tetor 2016

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...