E shtunë, Shtator 22, 2018

Vendi në një spirale që minon, Gjosha: Dy opsione drejt BE-së,...

Flet për "Koha Jonë", ish-ministrja e Integrimit, deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha: LSI-ja ka qënë tejet konstruktive Intervistoi: Redjon Shtylla Politika në vend është në tensionin...

Intervista e Kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi për Televizionin “Top-Channel”

Znj.Kryemadhi, aksioni opozitar vazhdon të jetë i koordinuar si gjatë ditës së sotme, sa do të vazhdojë, deri më 28 qershor? Aksioni opozitar vazhdon, vazhdon...

Presidenti Meta: Është e papranueshme që të themi më mirë pa...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte sot në qytetin e Shkodrës në kuadër të nismës për dhurimin e gjakut. Gjatë vizitës në Shkodër, kreu...

Gazment Bardhi: Vendit i nevojitet Qeveri e përkohshme

Flet për “Koha Jonë”, Eksperti për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike  Intervistoi: Jonida Halili “Protesta e 27 Janarit ishte tregues i qartë se shqiptarët kanë nëvojë...

Gjosha: Integrimi mbahet peng nga Rama, show me 5 kushtet e...

Flet për "Koha Jonë", deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha: Duhet Opozitë e unifikuar kundër Ramës, protesta masive Intervistoi: Redjon Shtylla "Vetëm një opozitë e unifikuar në...

Floida Kërpaçi: Sistemi i drejtësisë në kaos totalisht, aksioni i opozitës...

Intervista e Deputetes së LSI-së, Floida Kërpaçi për emisionin “Intervista e Mbrëmjes në Channel One.   Seanca plenare nuk zgjati shumë, votimet e dy projektligjeve...

Malaj: Kauza e Teatrit s’ka kthim prapa. Rama s’mund të fshijë...

Deputetja e LSI-së, Nora Malaj flet për debatin e djeshëm mes opozitës dhe Erion Veliajt, dhe se si do të vijojë aksioni i opozitës...

INTERVISTA/ Berisha: Situata në PD e ka një zgjidhje, ja cila...

Ish-kryeministri Sali Berisha në një debat me gazetarë i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e Sokol Ballës, ka folur rreth zhvillimeve të fundit...

Shehi: Votë e gabuar e Ramës ndaj SHBA; aksioni opozitës: Bojkot...

Flet për "Koha Jonë", kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi: Ambasadorët do të jenë të detyruar, të paktën për të kapur ca peshq Intervistoi: Redjon Shtylla "Një...

Spaho: Lëvizja popullore sapo ka nisur, dhe opozita nuk mund të...

Demokratët janë të bindur që vendi po vuan nga një krizë e madhe politike, ekonomike dhe morale dhe shkaktari i vetëm i kësaj gjendjeje...

EDITORIAL

FORUM