E shtunë, Nentor 17, 2018

Pampuri: Qeveria pa moral, vendi si në filma aksion. Finalizimi është...

Deputetja e PD-së, Orjola Pampuri: Sakrifica e Xhisiela Malokut duhet mirëkuptuar, pasi e bën për t'i shpëtuar eleminimit të saj apo familjarëve të saj Intervistoi:...

Kolonel Pashaj: I vetmi shpëtim për paktin me Greqinë është qëndrimi...

"Grupi Negociator tani e ka për detyrë që të dalë para shqiptarëve me një dëgjesë publike. Mungesa e transparencës është as më shumë dhe...

Boçi: Nëse refuzohet vetingu politik, nisim protestat

Luçiano Boçi, një nga deputetët mjaft aktiv të PD-së ka bindjen e plotë se vetëm revoltat popullore kundër Edi Ramës mund të ndalin rrënimin...

Spaho: S’mund të flitet për zgjedhje pa ç’instaluar më parë sistemin...

Nënkryetari i PD-së: Hetim edhe ndaj deputetit Rrahman Rraja, si dhe duhen verifikuar akuzat ndaj Kryetarit të Grupit parlamentar të PS-së dhe Kryetarit të...

Gazetari Artan Hoxha: Mos i banalizoni vrasjet në Bllok me “ngacmim...

Disa orë pas ngjarjes së vrasjes së  ndodhur mbrëmë në ish-Bllok, gazetari  Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga ngjarja e një nate më parë ku...

Vasili: O shtetin e përdhunuesëve të Ramës ose shtetin me rregulla...

Pjesë nga Intervista e Kryetarit të Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili për News 24, ku ka thënë se qytetarët duhet të zgjedhin mes...

Zgjedhjet lokale, Loçi: Të rinjtë të zgjedhin personat e duhur për...

Flet për "Koha Jonë", kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratikë Lezhë, Albert Loçi: Të rinjtë duhet të reagojnë për çdo padrejtësi. Intervistoi: Linda Noka...

Monika Kryemadhi: Nëse Edi Rama është trim, zgjedhjet t’i bëjë sot,...

Intervista e Kryetares së LSI-së, për emisionin ‘Opinion’ në ‘TV KLAN’ Monika Kryemadhi: Nëse Edi Rama është trim, zgjedhjet t’i bëjë sot, opozita i fiton....

Spaho: Opozita nuk mund të bëjë sehir, do të luftojmë për...

Rasti i Xhisiela Malokut ka shkaktuar furtunë në politikë. Palët duket se janë në garë kush e kush të artikulojë më shumë akuza. Opozita thotë...

Caka: Vetting-u dhe reagimi qytetar do spastrojnë qeverisjen nga inkriminimi

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka në KafeIn Si do ta bëni realitet mundësinë e një Vetting-u dhe bëhet fjalë për këtë mandat? Vettingu...

EDITORIAL

FORUM

Ç’gallatë!