E hënë, Shkurt 18, 2019

INTERVISTA/ Imami: Me Kukësin fitore speciale, ja ndeshja që na ndryshoi...

  Të gjithë e dimë se “bashkimi bën fuqinë”, dhe një gjë të tillë po e demonstron edhe skuadra e Tiranës në ndeshjet e fundit....

Meçorapaj: Rama i rrethuar nga ndërkombëtarët, marrëveshja e 18 majit ka...

Deputetja e PD-së për "Koha Jonë", Nada Meçorapaj: Qeveria tranzitore është një kabinet multipartiak që përgatit zgjedhje të besueshme dhe harton një paketë pro...

Mziu: Mafia po qeveris vendin, më 16 shkurt shqiptarët në shesh

Kreu i Bashkisë së Kamzës për "Koha Jonë": E kam dërrmuar politikisht në çdo palë zgjedhje, kreun e organizatës “Rilindje”, Edi Ramën Intervistoi: Jonida Halili Kryebashkiaku...

Oketa: Protesta e 16 shkurtit shkon përtej opozitës, është reagim kundër...

Shitblerja e votave nga PS/ Ish-ministri i Mbrojtjes: Zëri i Amerikës nuk publikon lajme të pavërteta dhe të pa verifikuara Intervistoi: Herion Mesi Mesi i dhjetorit...

“Rama me sulme brutale”, Duka: “Pakti për Universitetin”, veprim okult i...

Flet për "Koha Jonë" deputetja e PD-së, Valentina Duka: 16 shkurti, dita e një kontrate të re politike Intervistoi: Redjon Shtylla "Qeveria ka filluar një fushatë...

Deputeti i LDK: Qëndrimi i Thaçit për kufijtë, i rrezikshëm për...

Kosova vazhdon të jetë e ngërthyer nga debati lidhur me pezullimin ose jo të tarifave për mallrat që vijnë nga Serbia. Bashkësia ndërkombëtare është...

“Vendi në kolaps”, Çupi për KJ: Largimi i qeverisë me çdo...

Intervistoi: Redjon Shtylla "E vetmja mënyrë për të dalë nga ky kolaps ku është futur vendi është largimi i kësaj qeverie përmes protestave apo çdo...

Milva Ekonomi: Ligji i Arsimit të Lartë nuk ka nevojë për...

Debati dhe tensioni ishte i lartë në komisionin parlamentar të Edukimit, Kulturës dhe Medias, këtë të mërkurë. Opozita dhe shumica, si zakonisht u përplasën, këtë...

INTERVISTA/ Useini: S’mund të duroja më te Flamurtari, në Shqipëri më...

Futbolli është padyshim sporti më u bukur në botë dhe të jetë pjesë e tij sigurisht që kërkon shumë sakrifica dhe një rrugëtim i...

Pedagogu i Durrësit rrëfen për “KJ” presionet dhe kërcënimet e Qeverisë:...

Bisedoi: Herion Mesi Lektori në Universitetin “Aleksandër Moisiu” Durrës, Dr. Bislim Ahmetaj zbërthen format dhe mënyrat se si institucionet në varësi të Qeverisë po u...

EDITORIAL

FORUM