Boçi: Protestat me pa ”çadër” rrëzojnë Ramën; Në BE jo me...

Flet për "Koha Jonë", deputeti i PD-së, Luçiano Boçi: Rama kap drejtësinë, prokuroren, KLP, urdhëron me mijëra marifete e mënyra me kodime e presione,...

Mediu apel Bashës për aleancat, 2017 vit i kanabizimit; Vota në...

Flet për "Koha Jonë", kreu i PR-së Fatmir Mediu: S’ka lobim të PD kundër BE-së, vit i vështirë opozitar Intervistoi: Redjon Shtylla "Vota kundër është më shumë...

Gjosha: Integrimi mbahet peng nga Rama, show me 5 kushtet e...

Flet për "Koha Jonë", deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha: Duhet Opozitë e unifikuar kundër Ramës, protesta masive Intervistoi: Redjon Shtylla "Vetëm një opozitë e unifikuar në...

Shehi: Votë e gabuar e Ramës ndaj SHBA; aksioni opozitës: Bojkot...

Flet për "Koha Jonë", kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi: Ambasadorët do të jenë të detyruar, të paktën për të kapur ca peshq Intervistoi: Redjon Shtylla "Një...

Patozi: Basha tentoi të tjetërsojë PD-në, kur humbi u tërhoq

Ish-deputeti i PD-së,  Astrit Patozi, akuzoi kreun demokrat Lulzim Basha se tentoi të tjetërsojë Partinë Demokratike, por pas humbjes së thellë në zgjedhjet e...

Protesta, Spaho: Nuk do të ketë çadër, por kauza e çadrës...

Flet për “Koha Jonë” kreu i grupit parlamentar të PD-së: Rama përfaqëson trafiqet e drogës dhe krimin e organizuar, jo qytetarët Nga: Herion Mesi Demokratët...

Tinka Kurti mbush 85 vjeç. Rrëfimi i aktores: Historia e puthjes...

Rrëfimi i aktores së madhe të skenës shqiptare: Vazhdoj të interpretoj role. Dashurinë për skenën, nuk kanë forcë ta ndalin vitet Nga Zenepe Luka Përvjetorin e...

Ministri Xhafaj: Detyra kryesore jetët njerëzore, masa konkrete dhe efikase

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka shkuar në komunën e Novoselës në Vlorë për të monitoruar situatën e përmbytjeve tek Ura e Mifolit. Kreu...

Majko flet për “Shqipërinë e Madhe” dhe shkrirjen e kufijve: S’jam...

Ish-kryeministri në kohën e luftës në Kosovë, Pandeli Majko ka folur sot edhe për deklaratat e tij në lidhje me kufirin Shqipëri-Kosovë dhe lëvizjen...

Si u integrova si mjek në Itali, rruga mes mësimit dhe...

INTERVISTA / Flet mjeku Vat Marashi; Si u integrova si mjek në Itali, rruga mes mësimit dhe racizmit -Në sistemin monist nuk ekzistonte mitmarrja ne...

EDITORIAL

Çorba e reformës

FORUM