Elbasan/ Vajzat dhunonjë me shkelma një djalë dhe gjuha banale (VIDEO)

Në rrjete sociale postohen me njëra foto, video, komente etj. Një ndër faqet më aktive që tregojnë një Shqipëri me problemet e saja, është...

U ngacmoi motrën në Fb, dy vëllezër rrahin dhe i urinojnë...

Komunikimi 5-6 ditor online me një vajzë që kishte njohur në Fb, i ka kushtuar shtrenjtë një 20-vjeçari në Tiranë. Ai ëhstë marrë peng nga dy...

Detaje të reja/Tofik Hyka u kërcënua 3 ditë para atentatit, shoferi...

Zbardhen detaje të reja nga atentati që ju bë Tofik Hykës, biznesmenit që ndodhen në gjendje të rëndë në spital. Uniformat blu bënë të...

“Hapja e dosjeve mund të sjellë edhe trazira në shoqëri”

“Hapja e dosjeve të ish-sigurimit mund të sjellë pas trazira në shoqëri”. Deklarata vjen nga kryetarja e Autoritetit për Hapjen e Dosjeve të ish-sigurimit...

Përleshje mes shqiptarëve dhe tunizianëve në burgun e të miturve

Katër policë mbetën të plagosur pas një përleshje mes të burgosurve në burgun e të miturve në Bolonjë të Italisë. Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e...

Aksident në Memaliaj, del makina nga rruga, 2 të vdekur

Dy persona kanë humbur jetën nga një aksident rrugor që ka ndodhur pasditen e sotme, ndërsa një i tretë ka mbetur i plagosur. Viktimat janë...

Pedagogët e Durrësit mbledhin firmat: Mbështesim studentët!

Në një kohë që studentët kanë vendosur të bojkotojnë mësimin dhe të ngujohen brenda auditoreve të fakulteteve, pas Tiranës, pedagogët e një tjetër universiteti...

Nuk pushojnë tërmetet, tjetër lëkundje në Tiranë

Një tjetër tërmet ka lëkundur Tiranën, në orën 15:34 të ditës së mërkurë. Edhe pse me intensitet më të ulët se ai i orës...

”Shurr*** pesë veta në Gjirokastër, përmbytemi ne në Fier” (VIDEO)

Ditën e djeshme para parlamentit u mbajt një protestë nga punëtorët e by pass-it të Fierit dhe Vlorës për shkak të mungesës së pagave. Sipas...

Dritan Hila: Rama po i bën gjëmën të ardhmes tonë

Opinionisti Dritan Hila ka komentuar intervistën e dhënë dje nga Kryeministri Edi Rama për gazetaren Eni Vasili, në “News 24”. Hila ndalet në përgjigjet...

EDITORIAL

FORUM