E mërkurë, Nentor 21, 2018

Vau i Dejës, Rama jep urdhër: Largoni Doshin nga fushata!”

Deputeti i Qarkut Shkodër, përjashtuar pak kohë më parë nga PS-ja, Tom Doshi vazhdon të jetë aktiv në këtë fushatë zgjedhore, duke bërë takime...

Albert Çaçi, në Fier: PS e PD, u bëjnë karshillëk fukarenjve

Sapo hyn në Fier dhe në gjithë qytetin dy ngjyra të vrasin sytë, bluja e kaltërt dhe ngjyra lejla të cilat qëndrojnë në sfond...

Vangjush Dako: I dhashë leje ndërtimi Gridës për tre pallate, futi...

Kreu i bashkisë së Durrësit dhe sfidanti i PS-së për këtë post, Vangjush Dako ka pranuar më në fund të rrëfejë një nga misteret...

Pranga pronares e inxhinierit, sekuestro pallatit

    Drejtoria e Policisë së Qarkut Tiranë, me anë të efektivëve të  Komisariatit nr.2 në bashkëpunim me Seksionin për Korrupsionin vunë në pranga Nadire Qinami...

Pranga administratores dhe inxhinierit të ndërtimit, sekuestro pallatit 10-katësh

Administratorja e një firme ndërtimi dhe inxhinieri i saj janë arrestuar sot paradite nën akuzë për ndërtim pa leje. Policia sekuestroi pallatin 10-katësh në...

Ankohet edhe Pupo: Becchetti ka një muaj që nuk më paguan

  Hetimet për pastrim parash, sekuestrimi i Agon Channel dhe shpallja në kërkim ndërkombëtar e Francesco Becchetti-t kanë shqetësuar edhe këngëtarin italian Pupo, që ishte...

Rivalët e Aldo Bares bien në pranga, kapen me heroinë në...

Rivalët e bandës së Aldo Bares në Lushnje janë goditur nga antidroga e qytetit të Durrësit duke i kapur me 1.5 kilogram heroine të...

Foto më e klikuar e ditës së djeshme në rrjetet sociale:...

  Kjo foto po bën xhiro në rrjetet sociale me mbishkrimin :Të gjithë drejt LSI !

Vatikan,Papa Françesku takohet me Presidentin rus, Putin

  Ati i shenjtë, Papa Françesku, në takimin me presidentin rus Vladimir Putin ka deklaruar se, “duhet një angazhim më i fortë dhe i sinqertë...

Kriza në Maqedoni, krerët politikë “ngujohen” në Bruksel

  Takimi i pritshëm për kapërcimin e krizës politike maqedonase nisi në Bruksel pak minuta pas orës 11 të paradites. Pavarësisht deklaratave mediatike në Shkup për...

EDITORIAL

FORUM