E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Autorët Postime nga rozalb

rozalb

8265 POSTIME 0 KOMENTET

EDITORIAL

A duhet opozita të djegë mandatet e deputetit?

Lulzim Basha, kryetar i PD deklaroi publikisht se do ti propozojë grupit parlamentar demokrat që të firmosin...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...