E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Autorët Postime nga njeshi

njeshi

12413 POSTIME 0 KOMENTET

Erion Veliaj: Vraponi e mos ndaloni!

Sajmir Tahiri: Letër për tim bir..

EDITORIAL

Në tetor 2019 zgjedhje vendore dhe parlamentare, ndryshe parizienët do shikojnë nga Tirana

-Zgjedhjet e datës 30 qershor duket se  nuk do zhvillohen, pasi deri atëhere do jetë krijuar qeveria...

FORUM

”France 24”: Rinia shqiptare e sheh të ardhmen diku tjetër

Pasi doli prej vendit ku ishte fshehur brenda një kamioni të mbushur me lodra për fëmijë në...

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...