E martë, Qershor 19, 2018
Ballina Autorët Postime nga eri

eri

46677 POSTIME 0 KOMENTET

EDITORIAL

Dëgjesa e Veliajt me arkitektët: Të pezullohet puna në Teatrin Kombëtar

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka mbledhur sot për një dëgjese publike urbanistët, arkitektët dhe specialistët e ndërtimeve në...

FORUM

A mund të humbasë Erdogan, zgjedhjet?

Rexhep Taip Erdogan ka fituar çdo palë zgjedhje në Turqi për 16 vitet e fundit. Kriza e...

Ja ku kërkoi strehim politik Gafurr Mazreku pasi shtiu mbi Azemin

Nga Enkel Demi - Në atë kohë drejtoja Radio Koha, e cila ishte e para radio që i...