E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Autorët Postime nga admin

admin

37502 POSTIME 0 KOMENTET

Gazeta “Koha Jone” 22 Tetor

Gazeta”Koha Jone”14 Tetor

Gazeta”Koha Jone” 11 Tetor

Gazeta”Koha Jone” 9 Tetor

Gazeta “Koha Jone” 8 Tetor 2016

Gazeta “Koha Jone” 2 Tetor

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...