E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Autorët Postime nga admin

admin

37503 POSTIME 0 KOMENTET

Gazeta “Koha Jone” 22 Tetor

Gazeta”Koha Jone”14 Tetor

Gazeta”Koha Jone” 11 Tetor

Gazeta”Koha Jone” 9 Tetor

Gazeta “Koha Jone” 8 Tetor 2016

Gazeta “Koha Jone” 2 Tetor

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...