Menu
Dueli, pa zhurmë, Rama-Meta për kontrollin e medias

Dueli, pa zhurmë, Rama-Meta për kontrollin e medias

Edi Rama dhe Ilir Meta janë për momentin aleatë. Po edhe sa kohë do të jenë? Kjo pyetje mban nën ankth të dy , përveç përballjes me opoziten, e cila duket se nga pak e përditë po r...

Editoriali i "KOHA JONE"

Një këmbë në Kuvend,  tjetrën  në protesta

20-12-2014

Një këmbë në Kuvend, tjetrën në protesta

Një marrëveshje sa për sy e faqe. Kështu mund të cilësohet gjithë aksioni i Partisë Demokratike për të arritur nj&eum...

Politika

Berisha:Shperblimi i fundvitit me 1,8 milion euro do te thote vetem 1,8 veze per cdo pensionist shqiptar

21-12-2014

Berisha:Shperblimi i fundvitit me 1,8 milion euro do te thote vetem 1,8 veze per cdo …

  Te dashur miq. Prej disa ditesh propaganda qeveritare me mediat e saja po trumpetojne me te madhe kartolin...

Avokat Ngjela: Po përsëritet socializmi hoxhist

21-12-2014

Avokat Ngjela: Po përsëritet socializmi hoxhist

Spartak Ngjela e sheh si tepër kritike situatën në vend, me rritjen e papunësisë dhe tentati...

Arben Ristani: Skamja, mjerimi dhe dhuna po shtojnë krimin

21-12-2014

Arben Ristani: Skamja, mjerimi dhe dhuna po shtojnë krimin

Partia Demokratike denoncoi rritjen e pasigurisë për qutetarët shqiptarë me anë të sekr...

Basha: Rritja e taksave, shkaqet e varfërisë dhe rrënimit të shqiptarve

21-12-2014

Basha: Rritja e taksave, shkaqet e varfërisë dhe rrënimit të shqiptarve

Në një postim në rrjetin social facebook, Kryetari i Partisë Demokratike shkruan se Kryeministri ...

Kodheli: Shqipëria nuk është e imunizuar nga rreziku i shtetit islamik

21-12-2014

Kodheli: Shqipëria nuk është e imunizuar nga rreziku i shtetit islamik

Vendi ynë ende nuk është imunizuar nga rreziku i shtetit islamik. Deklarata është bë...

Ekonomi

“TAP, 1 mld dollarë investime në Shqipëri”

20-12-2014

“TAP, 1 mld dollarë investime në Shqipëri”

Shqipëria do të marrë 1 miliard dollarë investime për tre vitet e ardhshme nga ndërtimi...

Cani: Kemi kërkuar përshpejtim të punimeve, mund të rialokojmë fondet

20-12-2014

Cani: Kemi kërkuar përshpejtim të punimeve, mund të rialokojmë fondet

 Ministri i Financave, Shkëlqim Cani, deklaroi sot se gjatë këtij muaji presim një ritë...

Haxhinasto në Ibë: Pasdite hapet rruga Tiranë-Elbasan

20-12-2014

Haxhinasto në Ibë: Pasdite hapet rruga Tiranë-Elbasan

Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto, inspektoi sot në Ibë, zonën e rr&e...

Bushati-Aliyev: TAP ofron një shpërndarje më të ekuilibruar të energjisë

19-12-2014

Bushati-Aliyev: TAP ofron një shpërndarje më të ekuilibruar të energjisë

Projekti i gazjellësit TAP ofron një shpërndarje më të ekuilibruar të energjisë dh...

Nga Kosova

Sheshel e pranon që ka vrarë njerëz

21-12-2014

Sheshel e pranon që ka vrarë njerëz

I akuzuari i Tribunalit të Hagës, Vojsilav Sheshel, i ka thënë një mediumi boshnjak se &ldqu...

Meta në Kosovë, nxitet promovimi i produkteve shqiptare

21-12-2014

Meta në Kosovë, nxitet promovimi i produkteve shqiptare

/.- Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, mori pjesë në mbrëmjen e organizuar nga ambasada shqiptare në...

Vucic ‘provokohet’ edhe nga CNN, e pyesin për njohjen e Kosovës

21-12-2014

Vucic ‘provokohet’ edhe nga CNN, e pyesin për njohjen e Kosovës

​Asnjëherë nuk e kam dëgjuar kushtin që pavarësia e Kosovës duhet të njihet në...

Mustafa paralajmëron vizita në Shqipëri, Gjermani dhe SHBA

20-12-2014

Mustafa paralajmëron vizita në Shqipëri, Gjermani dhe SHBA

Shqipëria, Gjermania, SHBA-të, janë shtetet që ka përmendur Kryeministri i Kosovës, Isa...

Intevista

Ramush Haradinaj: Askush nuk mund të shfajësohet për gjendjen në Kosovë

20-12-2014

Ramush Haradinaj: Askush nuk mund të shfajësohet për gjendjen në Kosovë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, tha në një intervi...

Basha: Marrëveshje për dekriminilazimin dhe mirëfunksionimin e Parlamentit‏

18-12-2014

Basha: Marrëveshje për dekriminilazimin dhe mirëfunksionimin e Parlamentit‏

Intervistë e Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha nga Brukseli ku mori pjesë në pun...

Flet ish-diplomati i parë hebre në Tiranë: “Dimë t’i dallojmë shqiptarët nga ata syresh që shkojnë te ISIS”

18-12-2014

Flet ish-diplomati i parë hebre në Tiranë: “Dimë t’i dallojmë shqiptarët nga ata syre…

Ambasadori Ehud Gol, ish-diplomati i parë hebre në Tiranë dhe ish-këshilltari diplomatik i presid...

Zhani Ciko: Muzika shqiptare ka shpirtin e kombit tonë

17-12-2014

Zhani Ciko: Muzika shqiptare ka shpirtin e kombit tonë

Nga Skender Minxhozi Muzikanti i njohur dhe ish-drejtori i TKOB, komqenton tendencat dhe progresin e muzikës...

ShowBiz

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

21-12-2014

“Miss Bumbum Brazil 2014 ” Indianara Carvalho pushton faqet e mediave

“Miss Bumbum Brazil 2014 ” Indianara Carvalho push…

Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në Brazil për momentin, e sidomos për të pa...

21-12-2014

Tani, të brendshme me "drita"

Tani, të brendshme me "drita"

Një linjë të brendshmesh sensuale ka vendosur që të përdorë një teknikë ...

21-12-2014

Kate Upton shpallet femra më seksi në planet

Kate Upton shpallet femra më seksi në planet

  Nuk është votim i fansave të modeles dhe aktores së bukur 22-vjeçare, por revis...

21-12-2014

Kjo femër mund t’i bëjë të gjithë për vetë

Kjo femër mund t’i bëjë të gjithë për vetë

Sofia Jaramillo është një nga femrat më seksi në Kolumbi. Modelja e njohur ka pohuar se ...

21-12-2014

Nicki Minaj nuk e ndjen të ftohtin, shfaqet nudo

Nicki Minaj nuk e ndjen të ftohtin, shfaqet nudo

Nicki Minaj ka publikuar disa prej fotove të kalendarit të saj që është në shitje onlin...

21-12-2014

Ja bukuroshja që i rrëmbeu zemrën Putinit

Ja bukuroshja që i rrëmbeu zemrën Putinit

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin tha se është i dashuruar dhe se kjo dashuri është recipro...

21-12-2014

Soni Malaj  superseksi

Soni Malaj superseksi

Soni Malaj nje nga kengetaret dhe femrat superseksi qe sfidon shume modele boterore

21-12-2014

Konkurencë mes motrave per te pasmet !

Konkurencë mes motrave per te pasmet !

Kim dhe Khloe Kardashian janë motra por kjo nuk është e përbashkëta e tyre e vetme. Ato ...

20-12-2014

Dekolteja e ekzagjeruar e Joanës

Dekolteja e ekzagjeruar e Joanës

Së fundmi ajo ka pranuar se nuk është gati për t’u bërë nënë. T&eu...

20-12-2014

Kolumbiania e zjarrtë

Kolumbiania e zjarrtë

Sofia Vergara numërohet si një nga femrat më të zjarrta në planet. Në fakt të till...

20-12-2014

Kush nuk do të donte t’i hipte këtij motorri?!

Kush nuk do të donte t’i hipte këtij motorri?!

Janë publikuar fotot e kalendarit të viti 2015 për markën e njohur të motorrëve Barracu...

20-12-2014

Ja si e uron ish- e dashura Brad Pitt!

Ja si e uron ish- e dashura Brad Pitt!

Ajo ishte vetëm 17 vjeçe kur u lidh me aktorin ende të pazbuluar që quhej Brad Pitt. Dhe t...

20-12-2014

Olta Gixhari: U shokova nga deklarata e Arvizusë, të më ftojë në SHBA

Olta Gixhari: U shokova nga deklarata e Arvizusë, …

Dy ditë më parë, ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, tha se një...

19-12-2014

Kjo është sexy Olta Gixhari, që i mbeti merak ambasadorit

Kjo është sexy Olta Gixhari, që i mbeti merak amba…

Ambasadori i SHBA, Arvizu në Tiranë ka thënë se i ka mbetur merak që nuk e ka takuar aktoren...

19-12-2014

Nicki Minaj shkëlqen për firmën Roberto Cavalli

Nicki Minaj shkëlqen për firmën Roberto Cavalli

Këngëtarja Nicki Minaj është prezantuar si fytyra e re e kampanjës së Roberto Cavallit ...

19-12-2014

Kjo është femra më seksi e vitit

Kjo është femra më seksi e vitit

Modelja amerikane 22-vjeçare Kate Upton është shpallur femra më seksi e vitit 2014. Ajo u ...

Kohajone videoAksident i çuditshëm

0 sec.
Views: 0
Aksident i çuditshëm

Të shikosh vdekjen me sy

0 sec.
Views: 0
Të shikosh vdekjen me sy

Kamera e fshehtë!

0 sec.
Views: 0
Kamera e fshehtë!

Dasëm në Kosovë

0 sec.
Views: 0
Dasëm në Kosovë

Polici, shembull të gabuar

0 sec.
Views: 0
Polici, shembull të gabuar

Çudira nga Lushnja

0 sec.
Views: 0
Çudira nga Lushnja

Nje dash ka deshire te luaje

0 sec.
Views: 0
Nje dash ka deshire te luaje

Kujdes se mos biesh

0 sec.
Views: 0
Kujdes se mos biesh

Te qeshim se bashku

0 sec.
Views: 0
Te qeshim se bashku

All I Want For Christmas Is You

0 sec.
Views: 0
All I Want For Christmas Is You

Mosmarreveshje midis gjigantesh

0 sec.
Views: 0
Mosmarreveshje midis gjigantesh

Nje duel ne mes te fortesh

0 sec.
Views: 0
Nje duel ne mes te fortesh

Këta janë dhëmbë të fortë

0 sec.
Views: 0
Këta janë dhëmbë të fortë

I ndëshkoi zoti!

0 sec.
Views: 0
I ndëshkoi zoti!

Kjo është çmenduri!

0 sec.
Views: 0
Kjo është çmenduri!

Rroftë fotoshop-i!

0 sec.
Views: 0
Rroftë fotoshop-i!

Jennifer Lopez - Booty ft. Iggy Azalea

0 sec.
Views: 0
Jennifer Lopez - Booty ft. Iggy Azalea

Whitney Houston - When You Believe

0 sec.
Views: 0
Whitney Houston - When You Believe

Toni Braxton - Un-Break My Heart

0 sec.
Views: 0
Toni Braxton - Un-Break My Heart

Bryan Adams - Please Forgive Me

0 sec.
Views: 0
Bryan Adams - Please Forgive Me

Bon Jovi - Always

0 sec.
Views: 0
Bon Jovi - Always

Guns N Roses - November Rain ( Video Original )

0 sec.
Views: 0
Guns N Roses - November Rain ( Video Original )

Madonna - Frozen

0 sec.
Views: 0
Madonna - Frozen

Madonna -Dont Cry for Me Argentina

0 sec.
Views: 0
Madonna -Dont Cry for Me Argentina

Whitney Houston - I Will Always Love You

0 sec.
Views: 0
Whitney Houston - I Will Always Love You

Celentano e Morandi - Ti Penso e Cambia il Mondo

0 sec.
Views: 0
Celentano e Morandi - Ti Penso e Cambia il Mondo

Luciano Pavarotti - Caruso

0 sec.
Views: 0
Luciano Pavarotti - Caruso

Pavarotti nessun dorma

0 sec.
Views: 0
Pavarotti nessun dorma

Pink Floyd - Another Brick In The Wall, Part Two

0 sec.
Views: 0
Pink Floyd - Another Brick In The Wall, Part Two

ABBA : I Have A Dream

0 sec.
Views: 0
ABBA : I Have A Dream

Abba - Voulez-Vous

0 sec.
Views: 0
Abba - Voulez-Vous

Michael Jackson - Remember The Time

0 sec.
Views: 0
Michael Jackson - Remember The Time


Gazeta

Televizione

Kosovare

Shtypi i Huaj

Institucione Kushtetuese

Kontakte