Menu
Hidhet në erë makina e një biznesmeni në Krujë

Hidhet në erë makina e një biznesmeni në Krujë

Makina e një biznesmeni nga Kruja është hedhur në erë mesditën e kësaj të shtune, teksa ishte e parkuar pranë lokalit të tij, në qendër të qytetit. Fatmirësisht nga shpë...

Editoriali i "KOHA JONE"

Ç'lidhje ka PD me pilotin e vdekur?

30-01-2015

Ç'lidhje ka PD me pilotin e vdekur?

  Besoj se shumëkush që ka parë sot në TV, deputetin e PD-së Strazimiri të akuzonte qeverinë për ngjarjen e pilotit t&...

Politika

PD: Rama fut në burg qytetarët për një fjalë goje, ndërsa pushtetarët i lejon të shkelin ligjin

31-01-2015

PD: Rama fut në burg qytetarët për një fjalë goje, ndërsa pushtetarët i lejon të shke…

Partia Demokratike akuzon kryeministrin Rama se po fut në burg qytetarët edhe për një fjalë ...

PD: Transparencë për Majorin në trafik droge

31-01-2015

PD: Transparencë për Majorin në trafik droge

Partia Demokratike i ka kërkuar sot Ministres së Mbrojtjes të bëjë transparencë mbi ras...

Rama: Mënyra si trajtojmë komunitetet, tregon se ç’shoqëri jemi

31-01-2015

Rama: Mënyra si trajtojmë komunitetet, tregon se ç’shoqëri jemi

Kryeministri Edi Rama, gjatë vizitës së tij në juglindje të vendit, është ndalur n...

PD: Pro Senatit Akademik të UT që kundërshtoi Projektligjin për Arsimin e Lartë

31-01-2015

PD: Pro Senatit Akademik të UT që kundërshtoi Projektligjin për Arsimin e Lartë

“Partia Demokratike përshëndet vendimin e Senatit Akademik të UT, i cili miratoi qëndrimet ...

Deputetët e Shqipërisë mungojnë për herë të tretë në debatin për Kosovën

31-01-2015

Deputetët e Shqipërisë mungojnë për herë të tretë në debatin për Kosovën

Deputetë të delegacionit të përhershëm të Shqipërisë në Asamblenë P...

Ekonomi

Kreu i OSHEE-­së në Korçë: Plani i investimeve, mbi 2.6 milionë dollarë

31-01-2015

Kreu i OSHEE-­së në Korçë: Plani i investimeve, mbi 2.6 milionë dollarë

Administratori i Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, Adrian Çela zhvilloi d...

Cilësia e karburanteve, Konfindustria: Dëmet në buxhet, mbi 140 milionë dollarë në vit

31-01-2015

Cilësia e karburanteve, Konfindustria: Dëmet në buxhet, mbi 140 milionë dollarë në vi…

Konfindustria mbështet Qeverinë në lidhje me dhënien fund të abuzimeve me cilësinë...

“Heritage Foundation” vlerëson Shqipërinë

30-01-2015

“Heritage Foundation” vlerëson Shqipërinë

Organizata prestigjioze ndërkombëtare  “Heritage Foundation”, bazuar në të dh&eu...

Bankat tregtare rritën me 4,9% pagesën overdraft

30-01-2015

Bankat tregtare rritën me 4,9% pagesën overdraft

Bankat tregtare në vend në fund të muajit Nëntorit 2014, rritën me 4.9% më shumë v...

Intervista

Astrit Beci: Karta e shëndetit, ja përfitimet

31-01-2015

Astrit Beci: Karta e shëndetit, ja përfitimet

Z.Beci, çfarë është karta e shëndetit dhe për çfarë përdoret ajo? ...

Bujar Nishani: Përgjegjësia është e mazhorancës

31-01-2015

Bujar Nishani: Përgjegjësia është e mazhorancës

Në një intervistë për ABC News, Presidenti Bujar Nishani, rastin e majorit Sokol Feka të p&e...

Lindita Lati: “Konkurenca e pandershme, problem evazioni fiskal”

27-01-2015

Lindita Lati: “Konkurenca e pandershme, problem evazioni fiskal”

“Autoriteti i Konkurencës e konsideron si shumë problematike konkurrencën e pandershme që s...

Fleckenstein: Shqipëria në rrugën e duhur drejt përmbushjes së reformave

30-01-2015

Fleckenstein: Shqipëria në rrugën e duhur drejt përmbushjes së reformave

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein beson se, Shqipëria &eu...

Nga Kosova

Ikja e kosovarëve, Haradinaj sulmon Mustafën

31-01-2015

Ikja e kosovarëve, Haradinaj sulmon Mustafën

Edhe mbrëmjen e së premtes dhjetëra qytetarë u nisën drejt Beogradit me destinacion të ...

Albin Kurti: Nëse shkarkohet Jabllanoviç, protesta e 4 shkurtit mund të anulohet

31-01-2015

Albin Kurti: Nëse shkarkohet Jabllanoviç, protesta e 4 shkurtit mund të anulohet

Lëvizja Vetëvendosje mund të anulojë protestën e 4 shkurtit nëse shkarkimi i Jabllanovi...

Mustafa: Jabllanoviç? Kemi halle më të mëdha për të zgjidhur

31-01-2015

Mustafa: Jabllanoviç? Kemi halle më të mëdha për të zgjidhur

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, e ka cilësuar një bujë mediatike, ra...

Albin Kurti: Kosova, në union me Shqipërinë pas referendumit

31-01-2015

Albin Kurti: Kosova, në union me Shqipërinë pas referendumit

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka dhënë një intervistë për të p...

Kohajonë Sport

Pejiç distancon Kukësin nga rivalët, "ngec" Skënderbeu, Çota "shkund" Vllazninë

31-01-2015

Pejiç distancon Kukësin nga rivalët, "ngec" Skënderbeu, Çota "shkund…

Tirana i dorëzoi sot kreun Kukësit, në Kategorinë Superiore, pa kaluar as 24 orë. Bardheblut...

Vendos Ndikumana, Tirana mund Flamurtarin në Elbasan

30-01-2015

Vendos Ndikumana, Tirana mund Flamurtarin në Elbasan

Dy javët e para të vitit 2015 dhe Tirana numëron 6 pikë më shumë. Edhe pse ka luajtur n...

Para sfidës me Apoloninë, Shpëtim Duro: Ka ekipe që tolerojnë, por jo trukime!

30-01-2015

Para sfidës me Apoloninë, Shpëtim Duro: Ka ekipe që tolerojnë, por jo trukime!

Partizani këtë fundjavë do të përballet me Apoloninë në Fier, në një tra...

Gugash Magani: Tirana, për titullin nuk ka nevojë për tolerime!

29-01-2015

Gugash Magani: Tirana, për titullin nuk ka nevojë për tolerime!

  Për trajnerin e Tiranës, Gugash Magani, fitorja në ndeshjet ku rezultati mund të jet&e...

ShowBiz

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

31-01-2015

Çfarë po bën Lady Gaga?! (FOTO)

Çfarë po bën Lady Gaga?! (FOTO)

Lady Gaga është e apasionuar pas jogas, pasi thotë se e mban në formë. Vetëm se, k&...

31-01-2015

Miley Cyrus sërish topless (FOTO)

Miley Cyrus sërish topless (FOTO)

Miley Cyrus është zhveshur sërish, duke dalë topless në prehrin e një mikeshe, e cila p...

31-01-2015

Shkëndija me plotë befasi…(FOTO)

Shkëndija me plotë befasi…(FOTO)

Këngëtarja kosovare, Shkëndija Mujaj, sot në orën 20:00 do ta publikojë videoklipin e k...

30-01-2015

E dashura e re e Ronaldos (FOTO)

E dashura e re e Ronaldos (FOTO)

Nicole Neal, e dashura e re e Cristiano Ronaldos, nuk përton të zhvishet. Futbollisti portugez, Cristia...

30-01-2015

Kush janë më të bukura, vajzat apo makinat (FOTO)

Kush janë më të bukura, vajzat apo makinat (FOTO)

Në panairet dhe aktivitetet makinave të garave në SHBA, ka dhe një shfaqje të veçant&...

30-01-2015

Një tjetër Kardashian! (Foto)

Një tjetër Kardashian! (Foto)

Ish-ylli i Big Brother në Britani ka dhuruar një kalendar të nxehtë nudo. Vetëm se n&eum...

30-01-2015

Kjo është e fejuara e Sinan Hoxhës

Kjo është e fejuara e Sinan Hoxhës

Këngëtari i muzikës popullore shqiptare Sinan Hoxha është fejuar. Ai ka vendosur të...

30-01-2015

Më pëlqejnë gjyshet, ja 31-vjecari që nuk pranon femra nën 60-vjec (Foto)

Më pëlqejnë gjyshet, ja 31-vjecari që nuk pranon f…

  Një 31 vjecar ka folur për tërheqjen e tij nga femrat më të mëdha në mo...

30-01-2015

Shakira tjeter femije me Pique

Shakira tjeter femije me Pique

Shakira e famshme ka lindur nje tjeter femije me Pique mbrojtesin e Barcelones

29-01-2015

Të pasmet më të pëlqyera në internet (FOTO)

Të pasmet më të pëlqyera në internet (FOTO)

Harrojeni Kim Kardashian ose ndonjë modele tjetër. Nëse keni menduar se Kim i ka të pasmet më...

29-01-2015

Edhe Amanda Holden e nxjerr në shesh! (FOTO)

Edhe Amanda Holden e nxjerr në shesh! (FOTO)

Gjyqtarja e  shout " Britain’s Got Talent", Amanda Holden ka treguar talentin e saj të v&eu...

29-01-2015

Femra të zjarrta me poza para pasqyrës! (Foto)

Femra të zjarrta me poza para pasqyrës! (Foto)

Këto vajza seksi shihet qartë se të duan të paraqesin veten në pasqyrë dhe të foto...

28-01-2015

Konkurrentja e Big Brother kalendar super hot (FOTO)

Konkurrentja e Big Brother kalendar super hot (FOT…

Ish-konurrentja e Big Brother 10 në Itali, Sarah Nile, ka bërë një kalendar super hot. Ajo ka...

28-01-2015

Jessie J ndez skenën (FOTO)

Jessie J ndez skenën (FOTO)

Jessie J është një nga këngëtaret më të mira të muzikës britanike. P...

Kohajone videoDhunë gjatë protestave në Kosovë

0 sec.
Views: 0
Dhunë gjatë protestave në Kosovë

Aksident i frikshëm

0 sec.
Views: 0
Aksident i frikshëm

Të shohësh vdekjen me sy

0 sec.
Views: 0
Të shohësh vdekjen me sy

Bukuroshet angleze

0 sec.
Views: 0
Bukuroshet angleze

Qeni përdoret për transport

0 sec.
Views: 0
Qeni përdoret për transport

Përballja me grabitësit

0 sec.
Views: 0
Përballja me grabitësit

Kur çmenden arinjtë

0 sec.
Views: 0
Kur çmenden arinjtë

Bukuroshet në shtrat

0 sec.
Views: 0
Bukuroshet në shtrat

Francë, momenti i vrasjes së pengmarrësit

0 sec.
Views: 0
Francë, momenti i vrasjes së pengmarrësit

Rama nuk lë të shajnë Saliun

0 sec.
Views: 0
Rama nuk lë të shajnë Saliun

Ja si stërvitet portieri i Korabit

0 sec.
Views: 0
Ja si stërvitet portieri i Korabit

Si të rrahësh veten

0 sec.
Views: 0
Si të rrahësh veten

Video gazmore, reale

0 sec.
Views: 0
Video gazmore, reale

Serbët luftojnë në Ukrainë

0 sec.
Views: 0
Serbët luftojnë në Ukrainë

Pamje të rralla, mulliri 400 vjeçar i Deçanit

0 sec.
Views: 0
Pamje të rralla, mulliri 400 vjeçar i Deçanit

 Ronaldo vishet si lypës për një fans

0 sec.
Views: 0
Ronaldo vishet si lypës për një fans


Gazeta

Televizione

Kosovare

Shtypi i Huaj

Institucione Kushtetuese

Kontakte