Boja ndaj Ramës, Balla: Kërkesë për shkarkimin e Palokës si nënkryetar i Kuvendit

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla tha se PS do depozitojë kërkesë për shkarkimin e Edi Palokës si nënkryetari i Kuvendit, pa veprimeve në Kuvend.

“PD kryen atë akt të turpshëm në sy të Talat Xhaferit. Berisha çadrën e bën pistoletë dhe shiringën stilograf. Garda të bëjë hetimet e veta për turpin që bëri nënkryetari i Kuvendit. Ne do të depozitojmë kërkesën për shkarkimin e Palokës si nënkryetar i Kuvendit”- tha Balla.

Vijon…