Berluskoni: Është mëkat të jesh 82 vjeç. Arsyeja do ju habisë

Politikani i njohur dhe ish-presidenti i Milan Silvio Berluskoni ka qenë ndër personat publik më të përfolur për aventurat e tij të dashurisë.

Berluskoni sot në Sardenjë ka thënë se është ë tmerrshme të jesh në një moshë të madhe sepse nuk ke më forcën për të bërë dashuri të zjartë.

“Është fatkeqësi të jesh 82 vjeç! Më parë e bëja 6 herë në natë tani pas herës së tretë më zë gjumi!”- deklaroi Berluskoni.