Bashkëqeverisja me qytetarët? LSI: Rama një halabak

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook ka komentuar bashkëqeverisjen e Ramës me qytetarët. Ai thotë se Rama është halabak dhe se me të nuk ka bashkëqeverisje. ”Banoret e Unazës së Re ja çorrën maskën dhe nxorrën para shqiptarëve fytyrën e vërtetë të një halabaku Kryeministër që shkatërron pronën e shqiptarëve për interesat e veta personale”.

Postimi i plotë

Edi Rama nje Kryeminister Halabak. Bashkeqeverisja me qytetaret eshte shenja me e qarte e degradimit te Edi Rames, i cili shkel hapur Kushtetuten dhe Ligjin.

Nuk ka bashkeqeverisje me qytetaret sepse po te kishte bashkeqeverisje me qytetaret ky Kryeminister minumimi do degjonte banoret e Unazes se Re dhe te Bulevardit te Ri.

Banoret e Unazes se Re ja çorren masken dhe nxorren para shqiptareve fytyren e vertet te nje halabaku Kryeminister qe shkaterron pronen e shqiptareve per interesat e veta personale.