Rozana Radi bën ndryshim në look: Mirupafshim bionde

Rozana Radi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram në të cilën është shumë aktive duke publikuar foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Në foton e fundit që këngëtarja ka ndarë më ndjekësit e saj ka treguar ndryshimin në look që ka bërë.

Këngëtarën prej vitesh jemi mësuar ta shohim vetëm me flokët bjondë por tashmë moderatorja ka vendosur të eksperimentoj me look-un e saj.

Ajo duket se i është kthyer ngjyrës së saj origjinale, gështenjës së errët.

Rozana tregoi se tashmë është zyrtarisht në grupin e bruneve dhe duhet të mësohemi me pamjen e saj të re.

Image

Image

Image