S’ka vend për imagjinatë, modelja publikon foton e “nxehtë” para pasqyrës

Modelja Emily Ratajkowski është cilësuar si një ndër femrat më joshëse në botë.

Së fundimi modelja ka postuar në profilin e saj në Instragam një foto, ku qëndron para një pasqyre dhe ka ekspozuar komplet të pasmet e saj para objektivit të aparatit fotografik.

Në këtë foto modelja mban veshur një palë rroba banje në ngjyrë të bardhë dhe mund të thuhet se ajo ngjason si një ëngjëll.

E në përfundim mund të thuhet se me këtë foto Emily ka lënë shumë pak vend për imagjinatë, si dhe ka shfrenuar mendimet e meshkujve që e kanë parë.