Kryeministri Rama ironi me kritikuesit: S’i kanë sytë në ballë

Kryeministri Edi Rama, si çdo mëngjes edhe sot ka ndarë një postim përshëndetës për ndjekësit e tij.

Këtë herë teksa sjell përmes një videoje investimet në  një autombulance në Lezhë, kryeministri nuk kursen ironitë ndaj kritikuesve dhe kundërshtarëve të tij në politikë.

“E kam të pamundur të mos dyshoj nëse i kanë a jo sytë në ballë”, shkruan Rama.

Postimi i plotë i Ramës

 MIRËMËNGJES

dhe duke ju rrëfyer se kur thonë që shëndetësia ka shumë probleme, më duket gjëja më normale, po ama kur thonë që s’ka ndryshim e kam të pamundur të mos dyshoj nëse i kanë a jo sytë në balle, ju uroj një javë të mbarë