Dyshja mund të jetë çifti i radhës dhe mos u habisni (FOTO)

Pa marrë ende mirë veten nga lajmi se Brad Pitt dhe Charlize Theron mund të jenë në një lidhje, dëgjojmë për kombinimin e radhës. Naomi Campbell dhe Liam Payne mund të jenë çifti më i ri i shoëbiz-it. Ndonëse deri më tani nuk ka asgjë konkrete mes dyshes, shkëndijat mes tyre kanë qenë aq të dukshme sa zërat s’po pushojnë.

Të premten, supermodelja postoi në llogarinë e saj të Instagram-it një selfie dhe padyshim dukej një mrekulli. Kaq ju desh Liam-it, për të flirtuar hapur përmes një komenti, që nëse nuk është flirtues nuk e dimë çfarë është. ”Perfeksioni në një person të vetëm. Mos më shih me ata sy”,-shkruan këngëtari.

Në fakt, komenti që lexuat më lart nuk është prova e parë që tregon se Liam dhe Naomi flirtojnë hapur në Instagram. Në një foto që ky i fundit postoi pak ditë më parë, Campbell shkruan: “Shpirt i bukur”!